هوش مصنوعی پولی ؟ سیاست سامسونگ چه خواهد بود ؟

هوش مصنوعی پولی ؟ سیاست سامسونگ چه خواهد بود ؟

 

سامسونگ در رویداد Unpacked که در هفته‌ های اخیر برگزار شد، از خانواده S24 و دستیار Galaxy AI خود رونمایی کرد. با این حال، اعلام شد که دستیار هوش مصنوعی فقط تا سال ۲۰۲۵ رایگان خواهد بود. در بیانیه ای جدید، برنامه های سامسونگ پس از این تاریخ فاش شد.

SMC T.M. Roh اطلاعات مهمی در مورد Galaxy AI ارائه کرد. او گفت که دستیار هوش مصنوعی تا سال ۲۰۲۵ کاملاً رایگان در دسترس کاربران خواهد بود. ولی این روند پس از سال ۲۰۲۵ چگونه خواهد بود؟

Roh در واقع اظهار داشت که سامسونگ هنوز تصمیم روشنی در مورد نحوه ارائه یا کسب درآمد Galaxy AI از سال ۲۰۲۵ نگرفته است. او گفت که این شرکت گزینه های مختلفی را بر اساس نیاز و تقاضای کاربر در نظر خواهد گرفت.

او در بیانیه ای گفت مشتریانی خواهند بود که از استفاده رایگان از قابلیت های هوش مصنوعی خوشحال خواهند بود. همچنین ممکن است مشتریانی نیز وجود داشته باشند که خواهان توانایی‌ های هوش مصنوعی قوی‌تر باشند و مایل به پرداخت هزینه برای آنها باشند.

او از دادن این پیام غافل نشد که می تواند یک سرویس مبتنی بر اشتراک مانند ChatGPT Plus باشد. با این حال، او اظهار داشت که بهتر است سامسونگ روند مصرف کنندگان را تجزیه و تحلیل کند و نزدیک به سال ۲۰۲۵ تصمیم بگیرد.

Roh گزارش داد که هدف این است که تا پایان سال جاری این دستیار مجازی را به بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گلکسی در سراسر جهان بیاوریم. در نیمه اول سال ۲۰۲۴، دستیار مجازی علاوه بر سری S24 برای S23، S23 FE، Z Fold 5 و Flip 5 نیز در دسترس خواهد بود.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.