تثبیت قدرت هوش مصنوعی سامسونگ برای زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶

تثبیت قدرت هوش مصنوعی سامسونگ برای زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶

Samsung بار دیگر با ادغام هوش مصنوعی پیشرفته در جدیدترین دستگاه‌های تاشو خود، زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در نوآوری تثبیت می‌کند. این ادغام، تجربه‌ای بی‌نظیر از قدرت و کارایی را به ارمغان می‌آورد و به کاربران امکان می‌دهد تا به طور کامل از پتانسیل گوشی‌های هوشمند تاشو استفاده کنند.

سامسونگ هوش مصنوعی گلکسی را به طور خاص برای نمایشگرهای تاشو و فرم‌فاکتورهای منحصر به فرد زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ بهینه‌سازی کرده است. این به معنای عملکرد روان و بصری هوش مصنوعی است، صرف نظر از اینکه از گوشی در حالت باز یا تا شده استفاده می‌کنید.

هوش مصنوعی سامسونگ

قابلیت‌های چندوظیفه‌ای پیشرفته

با هوش مصنوعی گلکسی، انجام چند کار به طور همزمان در زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ به سطحی جدید ارتقا می‌یابد. دستیار هوشمند می‌تواند به طور خودکار وظایف را در بین برنامه‌ها و نمایشگرها توزیع کند و به شما امکان می‌دهد تا بدون هیچ‌گونه افت عملکرد، به طور کارآمدتر کار کنید.

هوش مصنوعی نقش کلیدی در ارتقای دوربین‌های زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ ایفا می‌کند. با قابلیت‌های تشخیص صحنه و سوژه هوشمند، هوش مصنوعی می‌تواند تنظیمات دوربین را به طور خودکار برای ثبت بهترین عکس‌ها و ویدیوها، صرف نظر از شرایط نوری یا محیط، تنظیم کند.

امنیت و حریم خصوصی پیشرفته

سامسونگ متعهد به ارائه تجربه‌ای امن و خصوصی برای کاربران خود است. هوش مصنوعی گلکسی بر روی دستگاه پردازش می‌شود و به این معنی است که هیچ داده شخصی از گوشی شما خارج نمی‌شود.

قابلیت ترجمه زنده هوش مصنوعی سامسونگ که پیش از این فقط در برنامه‌های سامسونگ موجود بود، به زودی به برنامه‌های پیام‌رسان شخص ثالث نیز گسترش خواهد یافت. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا به طور بی‌درنگ در حین مکالمات صوتی یا تصویری با افراد به زبان‌های مختلف، ارتباط برقرار کنند.

هوش مصنوعی سامسونگ

گامی به سوی آینده هوش مصنوعی در گوشی‌های هوشمند

ادغام هوش مصنوعی گلکسی در زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶، نشان‌دهنده تعهد سامسونگ به ارائه تجربیات هوش مصنوعی پیشرفته و مفید برای کاربران گوشی‌های هوشمند است. با پیشرفت مداوم فناوری هوش مصنوعی، می‌توان انتظار داشت که شاهد ادغام‌های عمیق‌تر و نوآورانه‌تری در نسل‌های آینده گوشی‌های هوشمند سامسونگ باشیم.

این بروزرسانی‌ها نشان‌دهنده تعهد سامسونگ به ارائه تجربیات نوآورانه و قدرتمند هوش مصنوعی بر روی گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود است. با تمرکز بر قابلیت استفاده، حریم خصوصی و عملکرد، سامسونگ در تلاش است تا هوش مصنوعی را به ابزاری ضروری برای کاربران گوشی‌های هوشمند تبدیل کند.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.