قابلیت‌های هوش مصنوعی به خانواده گلکسی S22 سامسونگ می‌آیند؟

خانواده گلکسی S22 سامسونگ ممکن است، قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی را دریافت کنند

سامسونگ در سال جاری گوشی‌های گلکسی S24، S24+ و S24 اولترا را با قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی عرضه کرد و از آن زمان وعده داده است که این قابلیت‌ها از طریق به‌روزرسانی گلکسی که قرار است در اواخر این ماه برای آن‌ها منتشر شود، به خانواده گلکسی نیز اضافه خواهد شد. اما خانواده گلکسی S22 سامسونگ از این به‌روزرسانی جا ماندند.

خانواده گلکسی S22 سامسونگ

اکنون به نظر می‌رسد که پرچمداران سال ۲۰۲۲ ممکن است طعم هوش مصنوعی گلکسی را بچشند، اگرچه هنوز هیچ چیز قطعی نیست. TM Roh، رئیس بخش موبایل سامسونگ در یک مجمع عمومی سهامداران گفت که این شرکت به طور فعال به دنبال راه‌هایی برای ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی به گوشی‌های قدیمی‌تر است.

مشکل اینجاست که در حالی که برخی از این قابلیت‌ها مبتنی بر ابر هستند، برخی دیگر روی دستگاه هستند و ظاهراً این مانعی برای پیاده‌سازی آن‌ها در خانواده S22 است. از سوی دیگر، S23 FE که قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی را دریافت می‌کند، از همان چیپست‌های مدل‌های S22 استفاده می‌کند که این قابلیت‌ها را ندارند.

به گفته Roh، “تلاش زیادی” برای تحقق این امر لازم است، اما سامسونگ در حال سرمایه‌گذاری منابع در این زمینه است. بنابراین، دریافت قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی توسط خانواده S22 قطعی نیست، اما سامسونگ در حال کار بر روی آن است.

نتیجه هنوز مشخص نیست، اما اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

خانواده گلکسی S22 سامسونگ

در موضوعی دیگر، TM Roh تأیید کرد که سامسونگ هنوز در حال کار بر روی دستگاه‌های رولی و کشویی است و به طور پیوسته مراحل پیش از عرضه مانند تحقیق و ثبت اختراع را دنبال می‌کند. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد این شرکت در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در مورد عرضه فرم‌فاکتورهای جدید محتاط است. سامسونگ هنوز در حال کار بر روی این دستگاه‌ها است، اما عجله‌ای برای عرضه آن‌ها به بازار ندارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.