هواوی Pocket S2 همراه با سری Nova 12 معرفی می شود

هواوی Pocket S2 همراه با سری Nova 12 معرفی می شود

بیش از این شرکت Huawei چندین نمونه از گوشی های تاشو را معرفی کرده بود که شامل P50 Pocket در دسامبر ۲۰۲۱ و Pocket S در نوامبر ۲۰۲۲ بود. به تازگی نیز به نظر می رسد این شرکت می خواهد تا قبل از پایان سال جاری در چین محصولی جدید از این سری را روانه بازار کند. همچنین، اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است مسخصات مهمی از طراحی هواوی Pocket S2 را نشان می دهد.

هواوی Pocket S2

طراحی هواوی Pocket S2

با توجه به تصاویر منتشر شده توسط Titer سری جدید هواوی Pocket S2 زبان طراحی مدل های قبلی خود را حفظ کرده است. این دستگاه دارای دو ماژول دایره ای دوربین در پشت دستگاه خواهد بود. واحد اول دارای سه دوربین و یک فلاش LED است، تنظیمات دوربین یادآور سری آنر مجیک ۶ است. ماژول دوم در پشت نیز به عنوان نمایشگر دوم عمل می کند و اطلاعات مختلفی مانند اعلان ها را نمایش می دهد. در سمت راست دستگاه، دکمه تنظیم صدا و حسگر اثرانگشت ممکن است در همان سمت باشد.

هواوی Pocket S2

تاریخ عرضه هواوی Pocket S2

به گفته برخی از کاربران چینی هواوی Pocket S2 با کد کوتاه LEM در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. گمانه زنی ها حاکی از آن است که سری Nova 12 نیز به همراه این دستگاه عرضه خواهد شد و همچنین گفته می شود که در هفته دوم ماه جاری عرضه خواهد شد. اطلاعات زیادی در مورد مشخصات این سری در دست نیست. با این حال، شایعه شده است که از چیپست سری Kirin 8 قدرت می گیرد.

هواوی همچنین در حال کار بر روی گوشی های هوشمند Nova 12 و Nova 12 Pro برای چین است. شایعه شده است که مدل پایه دارای تراشه Kirin 830 خواهد بود، در حالی که مدل Pro ممکن است دارای تراشه Kirin 9000 باشد. ممکن است این دو محصول در رویداد معروف این برند معرفی شوند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.