هوآوی P60 Pro پادشاه جدید دوربین گوشی های هوشمند

پادشاه جدید DxOMark

هواوی P60 Pro پادشاه جدید دوربین گوشی های هوشمند

اخیرا طی تست هایی که توسط DxOMark بروی هوآوی P60 Pro انجام شد این گوشی را در صدر لیست این سایت قرار دارد و عنوان قوی ترین دوربین بین رقبای خود را به دست آورد. در حال حاظر نزدیک ترین رقبای این گوشی هوشمند Oppo Find X6 Pro و Honor Magic 5 Pro هستند.

هوآوی P60 Pro

نگاهی عمیق به قابلیت های دوربین پیشرفته هواوی P60 Pro

در سیستم امتیازدهی DxOMark، هوآوی P60 Pro امتیاز ۱۵۹ برای عکاسی، ۸۰ برای بوکه و ۷۵ برای فیلمبرداری کسب کرد. علاوه بر این، ۱۵۸ نقطه زوم و ۱۴۷ نقطه ویدیو را به دست آورده که نشان دهنده قابلیت های چشمگیر آن به عنوان یک تلفن دوربین است.

دوربین هوآوی P60 Pro در چند بخش، همچون محیط‌های بیرونی و داخلی، شرایط کم نور و عکاسی معمولی از دوستان و خانواده، آزمایش‌های دقیقی را پشت سر گذاشت. امتیاز قابل توجه ۱۷۱ برای عکس های خارج از منزل، ۱۵۹ برای عکس های داخل ساختمان، ۱۳۲ در نور کم و امتیاز قابل توجه ۱۴۶ برای عکس های دوستان و خانواده را کسب کرده است.

هوآوی P60 Pro

مشخصات دوربین هوآوی P60 Pro

در هوآوی P60 Pro از دوربین سه گانه با دوربین فوق عریض ۴۸ مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر f1.4 تا f4.0 و OIS و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض با دیافراگم f2.2 استفاده شده، و دوربین تله فوتو فوق سبک ۴۸ ​​مگاپیکسلی با دیافراگم f2.1 و OIS است. تنظیمات بسیار زیادی درسیستم این دوربین وجود دارد که از الگوریتم تصویربرداری مبتنی بر XMAGE برای افزایش دقت رنگ و ارائه تصاویر روشن استفاده می کند.

همچنین، قابلیت های این دوربین به شکلی است که در همه شرایط نوری به ویژه نور کم به خوبی کار می کند، و می‌تواند تصاویر بسیار زیبایی از دوستان و خانواده عکس بگیرد، رنگ پوست را درست کند و لحظات صمیمی را ثبت کند. دیافراگم متغیر موجود در این دستگاه به همه افراد در عکس های گروهی به دلیل عمق میدان این امکان را می دهد که در فوکوس باشند. این دوربین سطح بالایی از جزئیات را در سراسر محدوده زوم ارائه می دهد و در حالت ماکرو، به خصوص با لنز تله فوتو، عملکرد خوبی دارد.

هوآوی P60 Pro

چدا ار این همه قابلیت خوب در دوربین هوآوی P60 Pro، ایراد هایی نیز در این مدل دیده شده است. در این دستگاه اختلاف در تخمین عمق بین پیش نمایش تصویر و گرفتن نهایی یکی از ایراد های مهم آن بوده و همچنین، شرایط دشوار عکسبرداری می تواند باعث رندر غیرطبیعی جزئیات و تغییر فوکوس قابل توجه هنگام ضبط ویدیو شود.

در پایان، دوربین هوآوی P60 Pro یکی از ویژگی های برجسته این گوشی پرچمدار است که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال عملکرد برتر دوربین در همه موقعیت های عکاسی هستند تبدیل می کند. این دستگاه جایگاه Huawei را به عنوان یک رهبر در بازار گوشی های هوشمند تایید می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.