هوآوی فری‌بادز ۴E معرفی شد: انقلابی در دنیای ایربادز با عمر باتری بی‌نظیر

هوآوی فری‌بادز ۴E معرفی شد: انقلابی در دنیای ایربادز با عمر باتری بی‌نظیر

سری فری بادز شرکت Huawei هموراه یکی از مدل های معروف در حوزه هدفون های بی سیم بودند و به تازگی این برند برای نسخه ۴E که قبلاً در سال ۲۰۲۲ منتشر شده بود، مدل هوآوی فری‌بادز ۴E نسخه ۲۰۲۴ را معرفی کرد. در حالی که مدل جدید عمر باتری طولانی تری نسبت به نسل قبلی دارد، اما همچنان اکثر قابلیت ها مشابه است.

هوآوی فری‌بادز 4E

مشخصات و ویژگی های هوآوی فری‌بادز ۴E نسخه ۲۰۲۴

این مدل نیز از همان فرکانس ۴۰ کیلوهرتز، طراحی نیمه باز و درایور دینامیک ۱۴.۳ میلی متری نسخه قبلی خود استفاده می کند. به منظور ارائه صدای واضح در حین تماس، فناوری محدود کننده نویز ۲.۰ را نیز حفظ می کند و از سه میکروفون با حذف نویز محیطی (ENC) استفاده می کند.

همچنین، عمر باتری یکی از نکات قابل توجه هوآوی فری‌بادز ۴E نسبت به مدل ۲۰۲۲ است. در نسخه جدید اکنون می توانید موسیقی را با کاهش نویز خاموش تا ۲۶ ساعت در هنگام استفاده از کیس شارژ پخش کنید، برخلاف مدل قبلی ۲۲ ساعته این قابلیت کاملا غیر قابل تصور بود.

کیس اصلی این هدفون همراه با قابلیت محدود کننده نویز قادر به شارژدهی ۱۷ ساعته است و حدود ۱۴ ساعت بیشتر از نسخه قبلی عملکرد دارد. با این حال، خود هدفون عمر باتری قابل مقایسه ای را ارائه می دهد که ۲.۵ ساعت زمانی که حذف نویز روشن است و ۴ ساعت در حالت غیر فعال می باشد.

هوآوی فری‌بادز 4E

علاوه بر این، زمان تقریبی برای شارژ کامل این دستگاه تقریباً ۴۰ دقیقه برای شارژ کامل هدفون و ۶۰ دقیقه برای شارژ کامل کیس است. در بخش ارتباط، نسخه موجود بلوتوث ۵.۲ است و می تواند همزمان با دو دستگاه متفاوت جفت شود.

با توجه به اینکه در بخش طراحی شباهت‌های آشکار وجود دارد، اما استاندارد مقاومت در برابر گرد و غبار و آب IP64 ثبت شده است و نسبت به مدل قبلی دوام بالایی دارد. همچنین، برای هوآوی فری‌بادز ۴E فقط دو رنگ جدید معرفی شد: Frost Silver و Ceramic White.

هزینه و نقاط عرضه هوآوی فری‌بادز ۴E

قیمت اصلی این دستگاه در چین ۶۹۹ یوان است، اما در حال حاضر، در تخفیف های انجام شده توسط این شرکت می توانید این هدفون را فقط با ۴۹۹ یوان دریافت نمایید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.