اتحاد دو غول: همکاری ایسوس و MSI برای مشکلات مانیتورهای اولد

همکاری دو غول!!!

اتحاد دو غول: همکاری ایسوس و MSI برای مشکلات مانیتورهای اولد

امسال در همایش CES 2024 موج بسیار بزرگی از برندهای جهانی چندین نمونه مانیتور گیمینگ اولد را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند و این نشان دهنده میزان علاقه مندی کاربران به این محصولات است. اگرچه اکنون پنل‌های WOLED و QD-OLED عرضه شده‌اند و دارای چندین مزیت فنی نسبت به مشابه‌های IPS و VA خود هستند.

نسبت به این موضوع دو تا از بزرگترین تولیدکنندگان نمایشگرهای بازی یعنی Asus و MSI، اخیراً ضمانت‌نامه‌ها و قراردادهایی را برای پنل‌های اولد ارائه دادند که حتی در مواقع سوختن دستگاه نیز مشکلی برای کاربر ایجاد نشود.

ایسوس

جزئیات قرارداد جدید بین ایسوس و MSI

گارانتی های ارائه شده توسط ایسوس و MSI برای نمایشگرهای اولد دارای جدیدترین قوانین هستند. با این حال، اخیراً طی ادعای یکی از منابع برخی از دستگاه ها بر خلاف ضمانت یک ساله، تحت پوشش دو سال ضمانت هستند. لازم به ذکر است که سوختن پنل مشمول این گارانتی می باشد. بنابراین، اگر قطعات یا پیکسل های سوخته ظرف ۲۴ ماه پس از خرید اصلی مانیتور کشف شوند، شرکت باید تعمیر رایگان ارائه دهد.

مطابق با این موضوع شرکت TFT Central اشاره‌ای به محصولات تحت پوشش این گارانتی شد و آنها در یک لیست که شامل ROG Swift OLED PG27AQDP، ROG Swift OLED PG32UCDM، ROG Swift OLED PG39WCDM و ROG Swift OLED PG49WCD معرفی کرد. در مقابل همکار جدید ایسوس یعنی MSI مدت زمان گارانتی معادل خود را به سه سال افزایش داد، و علاوه بر این، سوختن پانل نیز در این دوره تحت گارانتی قرار می گیرد.

ایسوس

MSI نیز در این بخش مشارکت خود را نشان داد و هفت محصول خود که شامل MAG 271QPX، MPG 271QRX، MAG 321UPX، MPG 321URX، MAG 341CQP، MEG 342C و MPG 491CQP را تحت پوشش گارانتی جدید قرار داد. شرایط قوانین ضمانت بدین شکل است که زمانی که اختلاف روشنایی بیش از ۳.۵ درصد در ۵۰ درصد از مناطق خاکستری یک پانل مشاهده شود، این شرکت پنل را سوخته در نظر می‌گیرد. همچنین، تعدادی از قابلیت‌ها در برنامه های Pixel Shift، Pixel Refresh فراهم شده است و برای اطلاعات بیشتر، می توانید به وب سایت MSI مراجعه کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.