هدفون Beats Solo 4 اپل با کلی قابلیت ویژه رونمایی شد

هدفون Beats Solo 4 اپل با کلی قابلیت ویژه رونمایی شد

بعد از فروش زیاد و محبوبیت Beats Solo 3، اپل به فکر رونمایی نسخه جدید این هدفون کرد. هدفون Beats Solo 4 با کلی قابلیت جدید و همچنین عملکرد بهبود یافته رونمایی شد. از مزیت های جدید این هدفون می‌توان به USB-C و حسگر ردیابی با حرکت سر اشاره کرد.

این هدفون جذاب دارای وزن ۲۱۷ گرم است که به گونه‌ای طراح شده که هیچ فشاری روی سر هنگام استفاده ندارد. پد های استفاده شده برای گوش های این هدفون از نوع UltraPlush است که تا حد امکان صدای اطراف را آب بندی می‌کند و به نوعی یک قابلیت فیزیکی برای غیر فعال کردن حالت نویز کنسلینگ محسوب می‌شود.

اپل عمر باتری این هدفون را از ۴۰ ساعت به ۵۰ ساعت افزایش داده و نسبت به مدل قبلی بجای micro USB از درگاه USB-C استفاده می‌کند. از دیگر وِزگی های مهم این هدفون اپل می‌توان به پشتیبانی از پلتفرم های Find My و Find My Device اشاره کرد.

هدفون Beats Solo 4 اپل

از لحاظ سخت افزاری هیچگونه فعالیتی برای حذف نویز مورد استفاده قرار نگرفته ولی بجای آن از درایور های ۴۰ میلی‌متری استفاده شده است که عملکرد قابل قبولی برای از بین صدا های اضافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از قابلیت های کنترل صوتی در گوشی های آیفون قابلیت پشتیبانی از دستیار صوتی سیری ستفاده می‌شود، در بقیه دستگاه ها باید به صورت دستی تنظیم کنید.

قیمت و زمان عرضه هدفون Beats Solo 4 اپل

فروشگاه رسمی Beats این هدفون را با قیمت پایه تقریبی ۲۰۰ دلار به فروش گذاشته است که در رنگبندی های صورتی، آبی و مشکی موجود است. عرضه و فروش رسمی این هدفون از دقایقی پیش آغاز شده و در تمامی بازار های جهانی در دسترس خواهد بود و احتمال می‌رود برای بازار ایران نیز به واسطه برخی واردکنندگان نیز وارد شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.