قیمت نهایی هدفون بی‌سیم سامسونگ گلکسی بادز ۳ و بادز ۳ پرو مشخص شد

قیمت نهایی هدفون بی‌سیم سامسونگ گلکسی بادز ۳ و بادز ۳ پرو مشخص شد

Samsung با معرفی سامسونگ گلکسی بادز ۳ و بادز ۳ پرو، دو هدفون بی‌سیم جدید خود، بار دیگر عرصه رقابت در این حوزه را داغ کرده است. اما در این میان، قیمت این دو محصول حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

قیمت نهایی هدفون بی‌سیم سامسونگ گلکسی بادز 3 و بادز 3 پرو مشخص شد

گلکسی بادز ۳

قیمت: ۱۷۹ یورو، ۱۵۹ پوند، ۱۷۹.۹۹ دلار

گلکسی بادز ۳ پرو

قیمت: ۲۴۹ یورو، ۲۱۹ پوند، ۲۴۹.۹۹ دلار

همانطور که مشاهده می‌کنید، بادز ۳ پرو با قیمتی تقریباً ۴۰ درصد بالاتر از بادز ۳ به بازار عرضه شده است. این اختلاف قیمت به دلیل وجود قابلیت‌های پیشرفته‌تر مانند درایور دوگانه، ANC تطبیقی و صدای فضایی است.

ارزش خرید

گلکسی بادز ۳: اگر به دنبال هدفونی با قیمت مناسب، طراحی سبک و آگاهی بیشتر از محیط اطراف هستید، بادز ۳ انتخاب ایده‌آلی برای شماست. کیفیت صدای این مدل به اندازه بادز ۳ پرو قوی نیست، اما همچنان مطلوب و رضایت‌بخش است. علاوه بر این، عمر باتری بادز ۳ نیز به اندازه مدل پرو قابل قبول است.

گلکسی بادز ۳ پرو: اگر به دنبال بهترین کیفیت صدا، قوی‌ترین ANC و غنی‌ترین قابلیت‌ها هستید، بادز ۳ پرو با وجود قیمت بالاتر، انتخاب مناسب‌تری خواهد بود. این مدل برای کاربرانی که به دنبال تجربه‌ای فراگیر از موسیقی و برقراری تماس بدون هیچ‌گونه نویز مزاحم هستند، ایده‌آل است.

انتخاب نهایی بین هدفون بی‌سیم سامسونگ گلکسی بادز ۳ و بادز ۳ پرو به نیازها و اولویت‌های شما بستگی دارد. اگر به دنبال تعادل بین قیمت و کیفیت هستید، بادز ۳ گزینه بهتری است. اما اگر به دنبال بهترین‌ها در هر زمینه هستید و قیمت برای شما اولویت دوم است، Galaxy بادز ۳ پرو را انتخاب کنید.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع sammobile

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.