نیروگاه Anker Solix F3800 یکی از قدرتمندترین نیروگاه های نمایش داده شده در CES 2024

نیروگاه Anker Solix F3800
نیروگاه Anker Solix F3800 یکی از قدرتمندترین نیروگاه های نمایش داده شده در CES 2024 است

 

Anker چندین محصول را در CES 2024 به نمایش گذاشت، اما تعداد کمی از آنها به اندازه نیروگاه قابل حمل Solix F3800 قانع کننده بودند. با خروجی خیره کننده ۶۰۰۰ وات (و گزینه زنجیر کردن دو با هم برای ۱۲۰۰۰ وات)، به یک نیروگاه قابل حمل تبدیل می شود که می تواند هر کاری را در خانه، گاراژ یا محل کمپینگ شما انجام دهد.

 

نیروگاه Anker Solix F3800
نیروگاه Anker Solix F3800

 

Solix F3800 به عنوان یک راه حل جامع برای برق قابل حمل طراحی شده است. خروجی آن به آن اجازه می دهد تا RV ها را تغذیه کند، مستقیماً EV ها را شارژ کند و لوازم خانگی مانند مایکروویو و یخچال شما را راه اندازی کند. همراه با خروجی ۶۰۰۰ وات، از ظرفیت ۵۳.۸ کیلووات ساعت بهره می برد. به عبارت دیگر، قبل از اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد، باید بیش از مقدار کافی آب برای اجرای ابزارهای شما داشته باشد.

این ایستگاه کاملاً حجیم است، اگرچه طراحی آن شامل یک دسته و چرخ برای بهبود تحرک است. این به شما امکان می دهد به راحتی آن را در خانه خود بچرخانید و در صورت نیاز آن را به دستگاه های دیگر متصل کنید.

Anker می گوید F3800 10 سال و تا ۳۰۰۰ چرخه دوام می آورد و آن را به همراهی قابل اعتماد برای برق جایگزین تبدیل می کند. این قابلیت اطمینان همچنین آن را برای مواقع اضطراری عالی می کند و به آن اجازه می دهد خانه شما را در هنگام قطع برق کار کند.

اگر آن را به پنل برق خانگی Anker Solix متصل کنید، F3800 از چرخه برق خورشیدی خانگی و کوپلینگ AC پشتیبانی می کند – که آن را حتی جذاب تر می کند. این به ویژه برای افرادی که سعی در ساخت خانه ای با سیستم مقاوم در برابر خرابی دارند جذاب است، زیرا این دو محصول یک جفت عالی برای انرژی طولانی مدت در طول قطعی طولانی شبکه هستند.

نیروگاه قابل حمل Anker Solix F3800 در تاریخ ۹ ژانویه با قیمت ۳۹۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. قبل از راه اندازی، این دستگاه نزدیک به ۶ میلیون دلار بودجه از طریق Kickstarter ایجاد کرد.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.