نوکیا می‌رود، HMD می‌آید: تحول در دنیای گوشی‌های موبایل

خداحافظی اسطوره!!!

FILE PHOTO: A screen displays the company logo for Nokia Corporation on the floor of the New York Stock Exchange (NYSE) in New York City, U.S., May 24, 2023. REUTERS/Brendan McDermid/File Photo

نوکیا می‌رود، HMD می‌آید: تحول در دنیای گوشی‌های موبایل

طی روزهای گذشته مطابق آخرین اخباری که دریافت کردیم شرکت Nokia دیگر در حوزه تلفن های هوشمند فعالیت نخواهد داشت و کاملا کنار کشید. اما بعد از این خبر منابع مرتبط با این شرکت اعلام کردند که برند HMD در آینده، لوازم الکترونیکی شخصی خود را به جای برچسب معروف نوکیا با نام تجاری خود عرضه خواهد کرد.

نوکیا

اقدامات جدید HMD برای جانشینی نوکیا

هدف از این تغییر نام کنترل و عرضه تمامی محصولات خود از جمله لوازم جانبی صوتی، تبلت و گوشی را با شعار جدید «دستگاه های موبایل انسانی» به بازار است. با توجه به این موضوع، شرکت سازنده جدید اشاره کرده است که نسل بعدی گوشی‌های اندرویدی آنها نیز همانند مدل نوکیا ۳۳۱۰ مجهز به فناوری ۵G خواهند بود.

علاقه‌مندان می توانند اولین دستگاه این شرکت جدید را با نام XR21 را با قیمت ۴۹۹.۹۹ دلار در آمازون در دسترس است، خریداری کنند. همچنین، وب‌سایت اصلی نوکیا اکنون به آی‌پی hmd.com هدایت می‌شود، و تیزرهایی برای اولین گوشی هوشمند این شرکت نیز در این بازه زمانی منتشر می شود.

نوکیا

علاوه بر این، HMD به پشتیبانی مداوم از خط تلفن های استاندارد شرکت قبلی اشاره کرده است و نسل جدیدی از «کلاسیک های تمام دوران» مانند ۳۳۱۰ با فناوری ۵G را ارائه می کند هرچند شاید به همان سبک نباشد. از طرف دیگر، آنها ممکن است به “تلفن های استالژیک” با صفحه نمایش های لمسی معمولی تبدیل شوند.

با این حال، این شرکت خاطرنشان می‌کند که هنوز هم همراه با نوکیا است و خریداران احتمالی که به دنبال یک گوشی هوشمند جدید «محکم و قابل اعتماد» هستند که احتمال بیشتری دارد سال‌ها دوام بیاورد و تعمیر آن آسان‌تر باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.