نمونه تصاویر گوشی آنر ۸۰ پرو منتشر شد: کیفیت فوق العاده بالا

نمونه تصاویر گوشی آنر ۸۰ پرو منتشر شد: کیفیت فوق العاده بالا

بر اساس اطلاعات به دست آمده، آنر در نظر دارد سری آنر ۸۰ را در تاریخ ۲۳ نوامبر رونمایی کند. این شرکت چند بنر درمورد این سری به بیرون منتشر کرده است که برخی از ویژگی های این سری را در دسترس قرار می‌دهد. در کنار آنها شاهد اضافه شدن نمونه تصاویری از نسخه پرو هستیم که نشان دهنده قدرت و کیفیت بالای دوربین این گوشی است.

قبلا تصاویری درمورد پنل پشتی و جلویی این گوشی به بیرون درز پیدا کرده بود. همچنین این سری مجهز به سه نسخه آنر ۸۰، آنر ۸۰ اس‌ای و آنر ۸۰ پرو خواهد بود. طبق گزارش های قبلی، نسخه آنر ۸۰ پرو مجهز به دوربین اصلی ۱۶۰ مگاپیکسل خواهد بود که قابلیت عکاسی با رزولوشن ۱۰۹۴۴ در ۱۴۵۹۲ پیکسل دارد که ظرفیت عکاس های ثبت شده تا ۶۱ مگابایت است.

نمونه تصاویر گوشی آنر ۸۰ پرو

با کیفیت دیوانه وار سنسور ۱۶۰ مگاپیکسل، آنر می‌تواند حساب جداگانه‌ای روی این گوشی باز کند. این تصاویر توسط چند منبع معتبر نزدیک به آنر منتشر شده است که نشان دهنده عملکرد فوق العاده قدرتمند سنسور اصلی این گوشی است. در تصویر دوم شاهد عکاسی با زوم ۱۰ برابری هستیم که افت کیفیت چندان به چشم نمی‌خورد و از این رو قطعا قابلیت ماکرو و عمق سنج نیز در دوربین اصلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در تصویر اول تمامی رنگ ها و بافت منظره به طور واضح قابل مشاهده است و نمونه تصویری که بیرون درز کرده، نشان از عملکرد بسیار مناسب دوربین این گوشی در شناسایی سوژه های مختلف است. انتظار می‌رود سنسور اصلی آنر ۸۰ پرو توسط سونی تامین شود که گویای کیفیت بالا و ثبت تصاویر با رنگبندی جذاب است.

به غیر از دوربین با کیفیت، به احتمال فراوان تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ روی این گوشی پیاده سازی خواهد شد. نسخه آنر ۸۰ نیز دارای تراشه اسنپدراگون ۷۸۲ خواهد بود. نسخه SE این سری نیز دارای تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۰۸۰ خواهد بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.