رونمایی سامسونگ از نمایشگر The Link در نمایشگاه CES 2024

رونمایی سامسونگ از نمایشگر The Link در نمایشگاه CES 2024

نمایشگاه CES 2024 امسال برای شرکت Samsung رونق بالایی را داشت محصولات جالبی طی این رویداد با هدف آینده‌نگری معرفی شدند. محصولاتی چون The Music Frame که اسپیکر مشابه یک قاب عکس است و حتی تلویزیون های شفاف که قابلیت های خاصی را داشتند.

یکی از مدل هایی که مورد توجه کاربران قرار گرفت نمایشگر The Link بود که به دلیل طراحی مینیمالیستی و اتصال بی‌سیم جذابش توجه را به خود جلب کرد.

نمایشگر The Link

ویژگی های نمایشگر The Link

نمایشگر The Link دارای طراحی باریکی است که سامسونگ ادعا می کند باریک ترین مانیتور ۴K 32 اینچی LED موجود در دنیا است. براق بودن به پشت نیز کشیده شده و دارای یک صفحه تخت با تنها سه درگاه HDMI، پاور و USB-C است. شکل ظاهری این دستگاه و زیبایی تمیز، باعث می شود که درهم بودن کابل‌ها از بین برود.

همچنین، این مدل از یک پایه منحصر به فرد استفاده می کند که عرض مانیتور را منعکس می کند. این طراحی فلزی T شکل، پایه ای پایدار و در عین حال محجوب ایجاد می شود و بر ظاهر مینیمال بیشتر تأکید می کند.

این شرکت ادعا می‌کند که نمایشگر The Link می‌تواند به صورت بی‌سیم با دستگاه های مشابه زنجیره‌ای برقرار کند و یک راه‌اندازی چند مانیتور بدون یک سیم ایجاد کند. با اینکه اطلاعات کمی در مورد این محصول وجود دارد اما با توجه به گزارشات اخیر این شرکت خواستار استفاده از پین های pogo برای این اتصال بی سیم می باشد. این امکان را برای فضاهای کاری گسترده یا محیط های بازی همه جانبه، بدون سیم، باز می کند.

نمایشگر The Link

علاوه براین، این اسپیکر دارای بلندگوهای داخلی و کنترل‌های قاب محتاطانه است. با این حال، جزئیات خاصی مانند وضوح، نرخ به‌روزرسانی و ویژگی‌های اضافی فاش نشده باقی می‌مانند و سامسونگ به زودی اطلاعات بیشتری را ارائه می‌دهد.

متاسفانه اطلاعات کاملی در مورد نمایشگر The Link منتشر نشده است، اما تیم تکنودات شما را در جریان هرگونه اخبار جدید قرار خواهد داد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.