گوشی شیائومی نوت ۱۲ پرو پلاس با نمایشگر خمیده عرضه خواهد شد

طراحی متفاوت در سری ردمی نوت شیائومی

گوشی شیائومی نوت ۱۲ پرو پلاس با نمایشگر خمیده عرضه خواهد شد

بر اساس آخرین گزارش های شیائومی، سری شیائومی نوت ۱۲ تا اواخر همین ماه میلادی رونمایی خواهد شد، اما هنوز اطلاعاتی از مشخصات سخت افزاری آن در دسترس قرار نگرفته است. جدیدترین گزارش ها اعلام کردند این   سری در سه نسخه معمولی، پرو و پرو پلاس معرفی خواهد شد. با توجه به نسخه های قبلی، انتظار داریم تا زمان رونمایی این سری شاهد افشا شدن اطلاعات جدیدی باشیم.

گزارش های جدید نشان می‌دهد نسخه پرو پلاس این سری مجهز به صفحه نمایش منحنی با لبه های خمیده خواهد بود. برای استفاده از چنین طراحی، نیازمند بهره‌گیری از پنل اولد است. در تیزر هایی که توسط این شرکت منتشر شده، این قضیه به طور واضح قابل مشاهده است. شیائومی در گوشی های محدودی از نمایشگر های خمیده استفاده کرده است که به نظر می‌رسد در این نسخه هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مشخصات گوشی شیائومی نوت ۱۲ پرو پلاس (احتمالی)

مشخصات گوشی شیائومی نوت 12 پرو پلاس

گفته می‌شود نسخه های پرو این سری مجهز به تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۰۸۰ خواهد بود که نسبت به نسل قبلی خود یعنی دایمنسیتی ۹۲۰ از عملکرد هوشمندانه‌ای برخوردار خواهد بود. یکی از مزیت هایی که این تراشه ارائه می‌دهد، تمرکز روی دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل است. انتظار اینکه حداقل یکی از نسخه های این سری دارای دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل باشد، دور از انتظار نیست.

شیائومی در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که این سری دارای دو ویژگی بسیار مهم خواهد بود که تابحال در گوشی های هوشمند استفاده نشده است. یکی از آنها متعلق به دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل است که قبلا درمورد آن صحبت شده بود. یکی دیگر از ویژگی هایی که می‌تواند انقلابی در صنعت گوشی های هوشمند به وجود بیاورد، فناوری شارژ سریع ۲۱۰ واتی است.

استفاده از این فناوری برای شارژ کردن سری ردمی نوت ۱۲، بسیار هیچان انگیز خواهد بود و شرکت های دیگری مانند سامسونگ و اپل را به یک چالش بسیار سخت دعوت خواهد کرد. احتمال پیاده سازی این تکنولوژی بسیار سخت است و شاید برای نسل های بعدی انتقال یابد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.