نحوه استفاده از نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps: ویژه مواقع اضطراری و مهم!

آموزش کامل برای مواقع ضروری!

نحوه استفاده از نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps: ویژه مواقع اضطراری و مهم!

قطعا یکی از بهترین برنامه ها برای ناوبری و مکان یابی برروی نقشه، گوگل مپس است. بسیاری از افراد به صورت روزانه از آن استفاده می کنند زیرا عمکلرد کاملا ساده و موثری را ارائه می دهد. اما مهم ترین عامل در این پلتقرم قطعا وجود نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps است که جزو درخواست های اصلی کاربران می باشد.

در این مقاله به نحوه استفاده از نقشه های آفلاین شبکه مکان یاب Google می پردازدیم. شما می توانید این راهنمایی را کاملا دنبال کنید تا طی چند راه ساده تمامی موارد موجود نسبت به مناطق مورد علاقه خود را رایگان دریافت نمایید.

استفاده از نقشه های آفلاین مزایای مختلفی دارد. به ویژه برای کسانی که اغلب در حال حرکت هستند یا در مکان هایی با پوشش ناکافی هستند. صرف نظر از تمامی عوامل، اگر کاملا با این ویژگی آشنا باشید، هیچ مشکل ناوبری را تجربه نخواهید کرد. چرا که می توانید در هر نقطه و مکانی جزئیات و اطلاعات مرتبط را مشاهده کنید.

مراحل دریافت نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps

دانلود موارد مورد نظر برای استفاده از نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps کاملا ضروری است. شما نمی‌توانید همه مکان ها را به‌دلیل اندازه و محدودیت‌های احتمالی آن‌ها به‌طور هم‌زمان دانلود کنید، اما این شرکت همچنان اجازه می‌دهد بخش قابل توجهی از آنها را دانلود کنید. روند کامل دریافت طی مراحل زیر می باشد:

مرحله ۱: در دستگاه Android خود، ابتدا گوگل مپس را باز کنید.

مرحله ۲: در گوشه سمت راست بالا، روی تصویر نمایه خود ضربه بزنید.

مرحله ۳: نقشه های آفلاین را انتخاب کنید.

مرحله ۴: در این مرحله، می توانید انتخاب کنید که از نقشه های از قبل موجود استفاده کنید یا نقشه های جدید را دانلود کنید. این بخش برای همه موارد قابل انجام است، چرا که نقشه‌هایی را که قبلاً دانلود کرده‌اید به‌روزرسانی و اصلاح نمایید.

اگرچه ممکن است برخی این فرآیند را دشوار بدانند، اما در واقع یکی از ساده ترین ها است. پس از اتمام کار، می‌توانید از نقشه های آفلاین گوگل مپس Google Maps استفاده کنید. اکیداً توصیه می‌کنیم فقط برای ایمنی بیشتر، منتظر باشید تا نقشه‌ها را قبل از بازدید یک مکان جدید کاملا دریافت نمایید. همانطور که قبلا ذکر شد، ممکن است فایل هایی که وجود دارد فضای زیادی را اشغال کنند، بنابراین اگر حافظه کافی نداشته باشید، مشکلات زیادی برای شما ایجاد می شود.


__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.