نقد و بررسی ایسوس ROG Phone 8 

نقد و بررسی ایسوس ROG Phone 8 

هرسال شرکت Asus همراه ویژگی های گسترده و قابلیت های خاص سری ROG خود را ارتقا می دهد، هم‌اکنون مدل جدید ایسوس ROG Phone 8 همراه با RGB و رنگ های Rebel Black و Phantom Black عرضه شده است. این نسخه همراه با مدل Pro به تازگی در رویداد هفته پیش CES 2024 درکنار چند محصول دیگر به نمایش عموم درآمدند. تنها تفاوت بین مدل Pro و پایه فضای ذخیره سازی و رم بیشتر است که البته در جعبه دستگاه پرو خنک کننده Aeroactive Rog نیز وجود دارد.

ایسوس ROG Phone 8 

مشخصات ایسوس ROG Phone 8 

به گفته ایسوس این محصول آغاز نسل جدیدی از محصولات ROG Phone است. سه گوشی اول راگ (Rog Phone، Rog Phone 2، Rog Phone 3) اولین نسل از محصولات اکتشافی و آزمایشی بودند. بیشتر به این دلیل که این شرکت می داند که یک گوشی گیمینگ چگونه باید باشد. به دنبال آن نسل دوم (Rog Phone 5، Rog Phone 6، Rog Phone 7) که شامل تغییرات بیشتر و ویژگی های اضافی بود، دنبال شد.

هم‌اکنون، نسل سوم را می بینیم که توسط ایسوس ROG Phone 8 پیشگام شده است. ایسوس برخی از اولویت ها یا نکات برجسته را برای این نسل سوم گوشی ROG بیان می کند. اولویت اصلی رسیدگی به شکایات یا درخواست های اصلی کاربران در رابطه با این محصول بود. بنابراین جای تعجب نیست که بخش دوربین در سال جاری با پیشرفت های قابل توجه تمرکز اصلی است.

همچنین شارژ بی‌سیم Qi در این سری اضافه شده است. همچنین، این محصول دارای گواهینامه IP68 برای محافظت در برابر نفوذ است که آن را به اولین تلفن «بازی» در نوع خود تبدیل می‌کند. البته بسیاری از جنبه های دیگر گوشی خنک کننده هوا و لوازم جانبی ایسوس وجود دارد که ارزش بالایی را در خرید این محصول ایجاد می کند.

ایسوس ROG Phone 8 

محتویات جعبه ایسوس ROG Phone 8

جدا از ایسوس ROG Phone 8 نسخه Pro، دارای یک خنک‌کننده Aeroactive X است که برای بسیاری از کاربران قابل توجه بود. سایز اصلی جعبه بسیار بزرگ می باشد و به شکل شش ضلعی ایجاد شده است. لوازم جانبی دیگری چون یک قاب محافظ سخت پلاستیکی مشکی یا قاب محافظ Snap-On، یک کابل USB Type-C به Type-C با گره خوب و یک شارژر PP PD 65W با نام تجاری ROG نیز در جعبه وجود دارد.

البته، در نسخه پایه ایسوس ROG Phone 8 یک جعبه بسیار ساده تری را دریافت خواهید کرد. البته، این بسته بندی نسبت به مدل پرو کاملا مناسب است، چرا که در جعبه بزرگ شش ضلعی فضاهای زیادی خالی گذاشته شده بود.

متناسب با هرجعبه در کنار هر گوشی، یک کاور سیلیکونی به همراه یک کابل USB Type-C به نوع C و شارژر ۶۵W ارائه می شود. این مورد نسبت به بیشتر رقبا بسیار مورد توجه است چرا که بعضی از شرکت ها در طول زمان تمامی لوازم جانبی را از جعبه اصلی حذف کرده‌اند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.