نشان برند ال جی به صورت گرافیکی بروز می شود

نشان برند ال جی به صورت گرافیکی بروز می شود

LG به تازگی در بستر اینترنت از لوگوی جدید خود با شکل گرافیکی نو رونمایی کرد، در این تیزر نشان برند ال جی با لبخندی ملیح به مخاطبان دیجیتالی نگاه می کند. این روز رسانی شامل تغییرات ظاهر اصلی همراه با نام مستعار و استفاده از یک رنگ قرمز فعال و قابلیت تبدیل به GIF در هر زمان را فراهم کرده است. بیشتر کارشناسان اعتقاد دارند که این تغییر باعث می شود، تا یک حس جذاب و پویا برای ایجاد خوشایندی در قلب انسان شود.

ال جی در آینده از لوگوی جدید خود در بسیاری از محصولات چون رایانه های شخصی، تلویزیون و دستگاه های صوتی استفاده خواهد کرد. همچنین، این نماد با عنوان یکپارچه سازی با سیستم عامل ایجاد شده، و حروف لوگو به معنی زندگی خوب معنی خواهند شد. این باعث ایجاد یک چشم انداز جدیدی در عرصه تکنولوژی خواهد شد.

ال جی

 همچنین، دیگر در این طراحی از فونت های گذشته و قدیمی استفاده نشده و از روند کار جدید و بروز در طراحی به کار گرفته شده است. برخلاف گذشته که رنگ شرابی در عنوان برند وجود داشت، اکنون در صدر نام تجاری «Red Active» ال جی قرار دارد.

ظاهراً ال جی امیدوار است که طراحی جدید لوگو حس جدید و جوانی را به مخاطب منتقل کند. به همین دلیل، نمایه‌ای همراه با ژست ها و حرکات، رقص، چرخش و پلک زدن ایجاد کرده است تا در هر بار یک انیمیشن جدیدی برای کاربران ارائه شود.

به نظر می رسد ایده کلی ال جی این است که کاربران به راحتی بتوانند با این شرکت تعامل داشته باشند. این شرکت در فضای مجازی نیز سیاست های بسیاری را در پیش دارد. به همین دلیل، این لوگو همان چیزی است که این برند می‌خواهد در آینده از نسل‌ها و مکان‌ها فراتر رود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.