رنگ‌های جدید و نسخه ویژه گوشی ناتینگ فون ۲a

رنگ‌های جدید و نسخه ویژه گوشی ناتینگ فون ۲a

ناتینگ فون (۲a) که تو مارس ۲۰۲۴ عرضه شد، به سرعت به دلیل طراحی منحصر به فرد و بدنه شفاف خودش مورد توجه قرار گرفت. اما فراتر از پوسته شفاف، Nothing در زمینه رنگ‌ها و نسخه‌ها تنوع شگفت‌انگیزی را ارائه کرد. بیاین نگاهی به تمام رنگ‌ها و نسخه‌های ناتینگ فون (۲a) موجود تا به امروز بندازیم.

رنگ‌های جدید و نسخه ویژه گوشی ناتینگ فون 2a

رنگ‌های کلاسیک: مشکی و سفید

عرضه اولیه Phone (2a) دو گزینه رنگ کلاسیک و مطمئن – مشکی و سفید را ارائه کرد. این رنگ‌ها با طراحی شفاف گوشی مطابقت داشت و به شما امکان می‌داد نگاهی ظریف به اجزای داخلی گوشی داشته باشین.

هر دو نسخه مشکی و سفید در سه مدل عرضه شدن:

  • ۸ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه
  • ۸ گیگابایت رم + ۲۵۶ گیگابایت حافظه
  • ۱۲ گیگابایت رم + ۲۵۶ گیگابایت حافظه
رنگ خاص آبی

فروردین امسال شرکت Nothing یه رنگ جدید فقط واسه هند زد: آبی! این مدل همون طراحی و مشخصات مدلای مشکی و سفید رو داره و فقط پشتش آبیه. رنگ آبی یه تغییر باحاله واسه کسایی که یه رنگ جذاب‌تر میخوان. مثه مدلای دیگه، آبی هم تو هر سه مدل حافظه موجوده.

رنگ های ویژه

Nothing تو خرداد ماه یه حرکت خفن زد و گوشی “Phone (2a) نسخه ویژه” رو معرفی کرد. این مدل یه قدم اساسی از رنگای تک رنگه قبلی برداشت. همونجور که از اسمش پیداس، نسخه ویژه ادای احترامه به رنگای اصلی قرمز، زرد و آبی. این رنگا که قبلا تو بعضی از محصولات Nothing جداگانه استفاده میشدن، تو نسخه ویژه “Phone (2a)” خیلی باحال با هم ترکیب شدن.

اما بازم این نسخه ویژه، شفافیت رو فدای رنگ نکرده. همون فلسفه طراحی اصلی پابرجاست و رنگای اصلی هایلایتای جذاب روی پشت شفاف گوشه درست میکنن. این ترکیب رنگ خاص، نسخه ویژه رو یه کلکسیونی واقعی و یه سوژه برای حرف زدن تو جمع میکنه. این نسخه ویژه فعلا فقط تو مدل ۱۲ گیگ رم با ۱۲۸ گیگ حافظه موجوده.

رنگ‌های جدید و نسخه ویژه گوشی ناتینگ فون 2a

گوشی Nothing Phone (2a) با رویکردش به رنگ‌ها خیلی‌ها را متعجب کرد. در حالی که کارش را با گزینه‌های کلاسیک و ساده شروع کرد، به تدریج نسخه آبی و نسخه ویژه پر جنب و جوش را معرفی کرد. این طیف رنگی پاسخگوی سلیقه های مختلف کاربرانه و امکان انتخاب بین ظاهری ظریف و ظاهری خاص را ارائه می ده.

با وجود گزینه‌های رنگی بیشتر که به طور بالقوه در انتظار اوناس، Nothing قصد داره اوضاع رو در فضای طراحی گوشی‌های هوشمند جالب نگه داره.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.