نسخه بتا iOS 16.2 قابلیت نمایش اخبار محلی در بخش Weather را فراهم می‌کند

افزایش قابلیت های بخش Weather

نسخه بتا iOS 16.2 قابلیت نمایش اخبار محلی در بخش Weather را فراهم می‌کند

اپل در حال کارکردن روی بخش Weather و اضافه کردن قابلیت های جدید است. گفته می‌شود نسخه جدید سیستم عامل iOS 16 از قابلیت های هوشمندانه بهره‌مند شود. این ویژگی ها در قالب نمایش گرافیکی خواهند بود و در بخش آب و هوا ایجاد خواهند شد. از جدیدترین قابلیت هایی که در نسخه جدید این سیستم عامل اعمال خواهد شد، نمایش اخبار محلی است.

در حال حاضر بخش آب و هوا در بالای صفحه اصلی قرار دارد و از یک فونت بزرگ پشتیبانی می‌کند، داخل باکس آب و هوا شاهد نمایش دمای فعلی و نام شهر را به نمایش می‌گذارد. همچنین این بخش قابلیت نمایش آب و هوای ۱۰ روز بعد را پیشبینی می‌کند.

ویژگی های نسخه بتا iOS 16.2

ویژگی های نسخه بتا iOS 16.2

طبق گزارش Cult of Mac، شرکت اپل در نظر دارد قابلیت نمایش اخبار محلی را به این قسمت اضافه کند. علاوه بر آن بخش آب و هوا تغییرات زیادی خواهد داشت و شاهد نمایش اختلالات هوایی مانند طوفان، گردباد، تگرگ و کولاک خواهیم بود که نسبت به ساعت مختلف روز به کاربر نمایش داده خواهد شد.

در حال حاضر توسعه دهندگان iOS 16 در حال فعالیت روی بروزرسانی پلتفرم های خود هستند و برخی از آنها قصد دارد بهینه سازی نرم افزار های خود را با این ویژگی هماهنگ کنند. طبق گفته ها این قابلیت فقط در شهر های بزرگ در دسترس خواهد بود و احتمال اینکه برای دیگر شهر را نیز در دسترس باشد وجود دارد.

نسخه بتا iOS 16.2 برای تمامی کاربران آیفون در دسترس است و با مراجعه به سایت اپل و یا بخش تنظیمات گوشی می‌توانند از آن استفاده کنند. اما ویژگی نمایش اخبار محلی فعلا در نسخه بتا قرار داده نشده و به احتمال زیاد تا پایان هفته جاری در تمامی گوشی هایی که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل iOS 16 به نمایش گذاشته شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.