مشخصات هدفون ناتینگ Ear 2 قبل از رونمایی فاش شد

مشخصات هدفون ناتینگ Ear 2 قبل از رونمایی فاش شد

در سال ۲۰۲۱، Nothing، یک محصول بسیار خاصی را برای کاربران خود با نام Nothing Ear (1) عرضه کرد که به خاطر طراحی شفاف و منحصر به فرد آن و داشتن قابلیت ANC محبوبیت بسیار زیادی را پیدا کرد. در حال حاظر این برند آماده شده است تا برای عرضه جانشین خود، ناتینگ Ear (2) است را در تاریخ ۲۲ مارس معرفی نماید. به هر حال، اطلاعات و مشخصات مربوط به این محصول قبل از معرفی آن در بستر اینترنت دیده شده است.
اطلاعاتی که در اینترنت وجود دارد در بستر Tech Outlook که منبع OnLeaks است، به دست آمده است. طبق رندر ها و جزئیات موجود می توان گفت که طراحی گوش های هدفون ناتینگ Ear 2 تقریباً مشابه مدل قبلی خواهد بود. طراحی نیمه عمودی هدفون و قاب شارژ شفاف باز هم در این مدل دیده شده است.

 

هدفون ناتینگ Ear 2

این هدفون با طراحی ایرودینامیک و نوک گوش سیلیکونی چسبندگی بهتر و قابلیت حذف نویز های اضافی را برای کاربران ایجاد می کند،   و تمامی اجزای داخلی و سلول های باتری را می توانید کاملا مشاهده کنید. بریدگی کوچکی در میکروفون ها تعبیه شده است که در دو طرف گوشی قابل مشاهده بوده و برند ناتینگ  روی دسته آنها ایجاد شده است. کیس شارژ نیز همانند دیگر اجزا طراحی شفافی را دارا بوده، و با روکش سفیدی که روی آن وجود دارد اجزای داخلی را پنهان می کند.

 

هدفون ناتینگ Ear 2

ادامه مشخصات هدفون ناتینگ Ear 2

مطابق بر اطلاعات دریافتی، ناتینگ Ear (2) درایورهای ۱۱.۶ میلی‌متری که در مدل نسل اول خود نیز داشت را حفظ خواهد کرد. میزان شارژدهی در هدفون در طول کار با آنها ۶ ساعت خواهد بود و کیس شارژ تا ۳۶ ساعت شارژدهی کامل را ارائه می دهد. وجود شارژ سریع و شارژ بی سیم Qi نیز یکی از ویژگی های کیس شارژ این محصول می‌باشد.
ناتینگ Ear (2) دارای قابلیت بسیار خاصی چون Hybrid ANC است که به طور شگفت انگیزی نویز موجود را کاهش می دهد. وزن هر کدام از هدفون ها فقط ۴.۵ گرم بوده ، و این نشان می دهد که این مدل ۰.۲ گرم سبک تر از مدل قبلی خود خواهد بود. وجود استاندارد IP54 نیز میزان مقاومت این مدل در برابر پاشش آب و عرق مشخص می کند.

 

ناتینگ Ear (2) قابلیت این را دارد که دو دستگاه به طور همزمان متصل شوند و گزارشاتی دریافت شده که  وجود قابلیت حذف نویز شخصی فعال یا (ANC) این امکان را به کاربران می دهد تا قدرت ANC را مطابق با اولویت خود تنظیم کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند با ویژگی Advanced EQ تنظیمات ترجیحی صدا را شخصی سازی کنند.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.