میکروفون پایین آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس به لطف طراحی جدید اپل، قابل تعمیر است!

افزایش تعمیرپذیری میکروفون پایین آیفون 15 و آیفون 15 پلاس

اگر از طرفداران آیفون ۱۵ یا آیفون ۱۵ پلاس هستید، خبر خوب این است که فروشگاه‌های اپل و ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل می‌توانند میکروفون پایین سمت راست را به صورت جداگانه تعمیر کنند. این یک قابلیت عالی است زیرا تعمیرپذیری این سری از گوشی‌ها افزایش یافته و اگر آیفون شما در بخش میکروفون با مشکلی روبرو شود، به راحتی می‌توان بخش میکروفون را تعمیر کرد.

هدف شرکت اپل این است که تعمیرپذیری گوشی‌های آیفون را ساده‌تر کند و در عین این تعمیرات هزینه‌ی کمی برای مشتریان داشته باشد. به همین دلیل فرایند تعمیر و جایگزینی میکروفون در سری آیفون ۱۵ ارزان خواهد بود و از سوی دیگر تکنسین مجبور نخواهد بود تا برای تعمیر میکروفون از روش‌های پیچیده ای استفاده کند و تعمیر و تعویض آن ساده است.

تعمیرپذیری میکروفون پایین آیفون 15

تعمیر یا تعویض میکروفون آیفون ۱۵ و تمامی مدل‌های قدیمی‌تر آیفون، نیازمند تعویض کل شاسی فریم میانی آیفون خواهد بود و مراحل بیشتری پیش روی تعمیرکاران خواهد بود. اما با وجود مراحل بیشتر، روند تعمیر از گذشته ساده‌تر در نظر گرفته شده است.

شاید این روند برای همه ساده نباشد یا سادگی آن چندان چشم‌گیر نباشد اما یک قدم رو به جلو در راستای تعمیرپذیری محصولات آیفون است. از سوی دیگر باید بگوییم که تعمیر و تعویض شیشه پشتی مدل‌های جدید پرو ارازن‌تر شده است و اینطور حس می‌شود که شرکت اپل تمرکز زیادی روی تعمیرپذیری محصولات جدید خود دارد. در نهایت امیدواریم سری ۱۶ بتواند تحولات گسترده‌تری در این زمینه ایجاد کند.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.