مک بوک Air 15 با پردازنده M2 عرضه می شود

مک بوک Air 15 با پردازنده M2 عرضه می شود

اخیرا فردی به نام مینگ چی کو، که در صنعت تکنولوژی تحلیلگر می باشد، اطلاعاتی را منتشر کرده است که در آن ادعا شده مک بوک Air 15 جدید شرکت Apple با پردازنده M2 عرضه خواهد شد، و سری M3 در این دستگاه استفاده نمی شود. پردازنده M2 اولین بار در سری قبلی مک بوک ایر سال گذشته دیده شد، اما نسبت به اینکه عملکرد کمی خوب نسبت به Apple M1 داشت، ولی گرمای دستگاه را افزایش می داد. همچنین، انتظار می رود که مک بوک Air 15 هم همانند سری ۱۳ بزرگتر باشد، ولی با وضوح کیفیت صفحه نمایش سری ۱۴ یکسان خواهد بود.

مک بوک Air 15

مشخصات مک بوک Air 15

همچنین، مینگ چی کو بیان کرد که این شرکت قصد دارد تا ۵ تا ۶ میلیون دستگاه مک بوک Air 15 را در سال ۲۰۲۳ عرضه کند. با این حال، این ادعا ممکن است اتفاق نیفتد و این شرکت پردازنده های M2 و M2 Pro را عرضه نخواهد نکند. با اینحال، او بیان کرد که این مدل با همان نسخه های ۸ هسته ای و ۱۰ هسته ای پردازنده گرافیکی M2 مانند سری ۱۳ عرضه می شود.

مک بوک Air 15

علاوه بر این،  انتظار می رود که مک بوک Air 15 صفحه نمایش بزرگتری نسبت به نسخه ۱۳.۶ اینچی فعلی داشته باشد. طبق اخباری که منتشر شده شرکت اپل در رویداد WWDC 2023 این سری را با iOS 17 و سایر به روز رسانی های سیستم عامل معرفی می کند. اگرچه یک هفته تا WWDC امسال باقی مانده است، اما ممکن است این مدل در کنفرانس ۵ ژوئن اپل نیز معرفی شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.