ممکن است شیائومی ۱۳T Pro به ردمی K60 Ultra تغییر نام دهد

ممکن است شیائومی ۱۳T Pro به ردمی K60 Ultra تغییر نام دهد

به تازگی اخباری دریافت شده که شرکت Xiaomi در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار مقرون به صرفه شیائومی ۱۳T Pro است. اولین گزارشات در مورد این گوشی در اوایل این هفته منتشر شده است. اطلاعات موجود نشان می دهد که این دو دستگاه شیائومی با شماره مدل ۲۳۰۷۸PND5G و ۲۳۰۷۸PND5C در پایگاه داده IMEI دیده شده اند. انتظار می رود شیائومی ۱۳T Pro در بازار جهانی عرصه شود، در حالی که احتمالاً این دستگاه با تغییر نام به عنوان ردمی K60 Ultra در بازار چین عرضه می شود. همچنین این مشخصات کاملا توسط کمیسیون اقتصادی اوراسیا (ECC) تایید شده است.

K60 Ultra و شیائومی 13T Pro

منابع معتبری چون EEC گواهی مشخصات مهمی را بیان کرده است که نشان می دهد شیائومی ۱۳T Pro وارد بازار اروپا خواهد شد. ولی در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد مدل این دستگاه وجود ندارد.

البته شایعاتی وجود دارد که ردمی K60 Ultra قبل از نسخه اصلی عرضه خواهد شد، و انتظار می رود تا این دستگاه در سه ماهه سوم سال جاری عرضه شود. این نشان دهنده این است که ۱۳T Pro می تواند در ماه اکتبر سال جاری به صورت جهانی عرضه شود.

با در نظر گرفتن دو دستگاه شیائومی ۱۲T Pro و Redmi K50 Ultra در سال گذشته دارای طراحی و مشخصات مشابهی بودند، اما آنها در بخش دوربین اصلی تفاوت داشتند. بنابراین، ممکن است تفاوت هایی بین این دو گوشی نیز وجود داشته باشد.

K60 Ultra و شیائومی 13T Pro

مشخصات ردمی K60 Ultra و شیائومی ۱۳T Pro

مطابق با اطلاعات دریافتی ردمی K60 Ultra دارای پنل OLED 1.5K، نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز و اسکنر اثر انگشت در نمایشگر است. مشخصات موجود نشان می دهد که این شرکت از چیپست Dimensity 9200 برای این دستگاه استفاده کرده‌اند. تابحال هنوز اطلاعاتی در مورد باتری K60 Ultra وجود ندارد، ولی انتظار می رود که از شارژ ۱۰۰ واتی برخوردار باشد. مبتنی بر این مشخصات ممکن است این ویژگی در شیائومی ۱۳T Pro نیز در دسترس باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.