مقایسه طراحی سری جدید Pixel 8 گوگل را با سری پیکسل ۷ با اطلاعات جدید

مقایسه طراحی سری جدید Pixel 8 گوگل را با سری Pixel 7 با اطلاعات جدید

Google در نگهداری اطلاعات مهم در مورد گوشی های خود دارای سابقه بدی است. یکبار سری Pixel 7a اخیراً در eBay ظاهر شده و طراحی خود را فاش کرده است، و یک مشخصه مهم درباره  صفحه نمایش ۵K پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو را نیز نشان داد. طبق اطلاعات موجود گوگل در پاییز سری Pixel 8 گوگل را معرفی خواهد کرد.

مقایسه طراحی سری جدید Pixel 8

مقایسه Pixel 8 گوگل با Pixel 7

حال در بستر سایت OnLeaks رندرهای مشابه به طراحی های پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو را به اشتراک گذاشته و طراحی آنها را با سری پیکسل ۷ مقایسه کرده است. با مقایسه عکس ها، می توان گفت که در Pixel 8 گوگل شعاع گوشه ای وسیع تری نسبت به پیکسل ۷ به کار رفته است و در نتیجه صفحه‌نمایش گرد مشابه به پیکسل ۵ شده است. اگرچه پیکسل ۸ کمی ضخیم‌تر با ۰.۲ میلی‌متر است، اما پیکسل ۸ مشخصات کوچک تری را دارد.

مشخصات طراحی Pixel 8 گوگل بدین شکل است که  ۱۵۵.۶ x 73.2 x 8.7 میلی‌متر در مقایسه با پیکسل ۷ با ابعاد ۱۵۰.۵ x 70.8 x 8.9 میلی‌متر که در برابر طراحی متفاوتی در دست دارد.

مقایسه طراحی سری جدید Pixel 8

با توجه به این اطلاعات، پیکسل ۸ پرو شعاع گوشه برجسته تری نسبت به مدل قبلی خود یعنی پیکسل ۷ پرو دارد. با این حال، نمایشگر پیکسل ۷ پرو که به شکل منحنی و خمیده طراحی شده است، توهم حاشیه‌های نمایشگر نازک‌تر را ایجاد می‌کند و به نازک‌تر ماندن قاب کمک می‌کند. مطابق بر اطلاعات دریافتی هر دو گوشی پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو از تراشه Tensor G3 استفاده کنند که به طور جداگانه مشخصات این دو دستگاه فاش شده است.

شایعاتی وجود دارد که سری Pixel 8 گوگل به فناوری HDR مجهز می‌شود که امکان ضبط همزمان صحنه‌های نوردهی کوتاه و طولانی را فراهم می‌کند. همچنین، شایعه شده است که مدل Pro دارای اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.