معرفی Xiaomi 14 Ultra همراه با Vivo X100 Ultra در آوریل ۲۰۲۴

معرفی Xiaomi 14 Ultra همراه با Vivo X100 Ultra در آوریل ۲۰۲۴

پس از عرضه سری ۱۴ جدید پرچمدار شرکت Xiaomi در ماه اکتبر، باعث ایجاد فضای رقابتی شده بود و در مدت زمان کوتاهی حدود ۱.۵ میلیون دستگاه فروخته است. حال این برند در حال کار بر روی یک مدل خاص می باشد، که Xiaomi 14 Ultra نام دارد.

مشخصات Xiaomi 14 Ultra

مانند سری های قبل Ultra، این دستگاه نیز چندین بهبود دوربین را به همراه دارد. تاریخ معرفی Xiaomi 14 Ultra، توسط سایت خبری کسب و کار آنلاین Fixed Focus Digital به بیرون درز کرده است، به تاریخ آوریل ۲۰۲۴ اشاره می کند. با این حال، این پست همچنین به کاهش محموله گوشی های هوشمند در چین پس از اواسط دسامبر اشاره می کند که نشان دهنده کندی موقت در صنعت است.

علاوه براین در کنار این دستگاه چند مدل خاص از شرکت های معروف نیز ممکن است راهی بازار شوند. این مدل ها هواوی پی ۷۰ و ویوو ایکس ۱۰۰ اولترا هستند که به ترتیب در ماه های مارس و آوریل معرفی خواهند شد. یکی دیگر از اطلاعات جالب درباره Vivo X100 Pro+ این است که به جای آن X100 Ultra نامیده می شود. برخلاف Vivo X100 و X100 Pro، شایعه شده است که X100 Ultra به جای Dimensity 9300، با تراشه Snapdragon 8 Gen 3 عرضه می شود.

Xiaomi 14 Ultra

همچنین، هر دو Vivo X100 Ultra و Xiaomi 14 Ultra دارای سنسور دوربین اصلی ۱ اینچی سونی خواهند بود. البته CNMO گزارش داد که ۱۴ Ultra با باتری ۵۵۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه می شود که یک جهش بزرگ از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی Xiaomi 13 Ultra است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.