معرفی وانپلاس Solar Red 11R

معرفی وانپلاس Solar Red 11R

اخیراً شرکت OnePlus یک نسخه ویژه از گوشی وانپلاس Solar Red 11R را معرفی کرد، که با رنگ خاص قرمز خورشیدی ترکیب شده است. در واقع این نسخه با مدل پایه مشخصات یکسانی را دارد، اما از نظر طراحی و زیبایی متفاوت می باشد. در این نسخه ویژه نکنولوژی های جدید نرم افزاری این شرکت بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

وانپلاس Solar Red 11R

ویژگی طراحی وانپلاس Solar Red 11R

ویژگی اصلی این نسخه پشت چرم قرمز وگان چشم نواز با مرکزی پر از بافت چرمی، الگوی دوخت و بافت مربعی دور لبه ها برای گرفتن است. از نظر طراحیT جنس بدنه بسیار سخت است و نرمی یا خاصیت چرم واقعی را ندارد. با این حال، ایجاد یک ماده نرم تر چندان دشوار نخواهد بود و چرم گیاهی لزوماً همان پتینه جذاب چرم واقعی را ندارد.

کناره ها همچنان از پلاستیک براق ساخته شده اند که اطراف دوربین را نیز احاطه کرده است. در قسمت جلویی نیز همان صفحه منحنی وجود دارد. با مشاهده از جلو، نسخه قرمز خورشیدی تفاوتی با مدل استاندارد ندارد.

وانپلاس Solar Red 11R

مشخصات وانپلاس Solar Red 11R

در بخش سخت افزاری تفاوت هایی بین این مدل و نسخه پایه وجود ندارد و این دستگاه نیز با ۱۸ گیگابایت حافظه سیستم و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود. البته، حافظه ۱۸ گیگابایتی از نوع کندتر LPDDR5 است و LPDDR5X موجود در انواع ۸ گیگابایتی و ۱۶ گیگابایتی نمی باشد.

با این حال، احتمالاً تفاوتی در استفاده متوجه نخواهید شد، زیرا تفاوت حداکثر پهنای باند حافظه بین این دو نسبتاً کم است. وانپلاس Solar Red 11R اکنون در هند به فروش می رسد و قیمت آن ۴۵۹۹۹ روپیه است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.