مشکلات عمده ای iOS 17.2.1 مانند گرمای بیش از حد 

مشکلات عمده ای iOS 17.2.1 مانند گرمای بیش از حد

هربار که نسخه جدیدی از رابط کاربری iOS توسط Apple منتشر می شود انتظار می رود که مشکلات اساسی در نمونه های قبلی حذف می شوند. حال در بروزرسانی جدید نسخه iOS 17.2.1 مشکلات بزرگی گریبان کاربران شده است. اگرچه گفته می‌شود این به‌روزرسانی مشکلات باتری را برطرف کرده است، اما برخی از کاربران هنوز آن را تجربه می‌کنند.

همچنین، در آخرین نسخه موجود اتصال سلولی آیفون به دلیل عدم امکان اتصال کاربران به اپراتورهای بی سیم قطع می شود. این مشکل در مدل های مختلف آیفون رخ داده و اپل هنوز اقدامی برای رفع آن انجام نداده است.

iOS 17.2.1

مشکلات بوجود آمده در نسخه iOS 17.2.1

در چین و ژاپن، پیام‌هایی منتشر شده است که این به روز رسانی مشکلی را برطرف می کند که می تواند باعث تخلیه سریع باتری شود. با این حال، به نظر می رسد که ممکن است اینطور نباشد. علاوه بر این، اکنون گزارش شده است که نسخه iOS 17.2.1 دارای مشکلی است که باعث می شود آیفون به ارائه دهندگان شبکه سلولی متصل نشود و در نهایت اتصال را قطع کند.

این مشکل در یک بحث انجمن پشتیبانی اپل (از طریق BGR) گزارش شد که که مشکل اتصال تلفن در آیفون‌ها پس از به‌روزرسانی به نسخه جدید iOS ظاهر شده است.

اگر پس از به‌روزرسانی به iOS 17.2.1 با مشکلات مشابهی در ارتباط تلفن همراه مواجه شدید، می‌توانید تنظیمات شبکه خود را در برنامه تنظیمات بازنشانی کنید.  همچنین، کاربران زیادی ادعا کردند که مدل های آیفون ۱۵ از مشکلات گرمای بیش از حد رنج می برند ولی این شرکت با آپدیت iOS 17.0.3 مشکلات حرارتی آیفون ۱۵ پرو را برطرف کرد.

iOS 17.2.1

نسخه iOS 17 با انبوهی از باگ ها راه اندازی شد و اپل تقریباً سه ماه پس از انتشار هنوز در تلاش است تا آن را برطرف کند. این شرکت کار بر روی iOS 18 سال گذشته را متوقف کرده است تا بروزرسانی فعلی را برطرف کند. به نظر می رسد که این شرکت مشکلات را در نمونه موجود و به روز رسانی آینده iOS 17.3 که در حال حاضر در نسخه بتا است، برطرف خواهد کرد.

انتظار می رود بسته بروزرسانی iOS 17.3 احتمالاً در ماه ژانویه با رفع اشکالات و بهبود عملکرد قابل توجه و در عین حال معرفی ویژگی های جدید منتشر شود. البته در حال حاظر فصل تعطیلات در این حوزه ایجاد شده است، اما نسخه iOS 17.2.1 کاملا می تواند در آینده با انتشار آپدیت تغییر یابد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.