مشکلات بزرگ کاربران آیفون Pro 15 با قابلیت شارژ وایرلس در خودروهای BMW 

مشکلات عجیب سری آیفون 15!!!

مشکلات بزرگ کاربران آیفون Pro 15 با قابلیت شارژ وایرلس در خودروهای BMW

به تازگی بعد از چند هفته شرکت Apple اعتراف کرده است که مدل های جدید آیفون Pro 15 و Pro Max از مشکل گرمای بیش از حد رنج می برند و تمامی اشاره ها را به سمت یک باگ در iOS 17 نشانه رفته است. این مشکل به کنار در بخش شارژ بی سیم نیز یک نکته عجیب وجود دارد که می تواند به ماژول NFC آسیب برساند. تاکنون چند مورد جداگانه گزارش شده است، اما نباید از آن چشم پوشی کرد.

آیفون Pro 15

اطلاعات مهم در مورد مشکلات آیفون Pro 15

چندین کاربر از منابع MacRumors، و همچنین پیام های X، مشکلاتی را در تنظیم Apple Pay گزارش کرده‌اند، که کارمندان گفتند که ماژول NFC هنگام تبادل تلفن در فروشگاه اپل حذف شده است. در نهایت، به تازگی یک مشکل پس از استفاده از پد شارژ در BMW های خود شروع شده است. و گوشی نه تنها به آرامی آسیب دید، بلکه در برخی موارد از از کار افتاده است. به گفته کاربران، آنها با مدل های قبلی آیفون چنین مشکلی نداشتند.

تاکنون، بیشتر گزارش‌ها از صاحبان آیفون Pro 15 بوده است که خودروهای بی‌ام‌و را رانندگی می‌کنند، اگرچه یکی از کاربران تویوتا سوپرا ۲۰۲۳ گزارش داد که Apple Pay در گوشی خود کاملا از کار افتاده است.

آیفون Pro 15

در تست های متفاوت در خودروی BMW i7 xDrive60 یک گوشی هوشمند اندرویدی نیز تست شد و چنین مشکلی به وجود نیامد. ممکن است دمای موجود مشکلی نداشته باشد، با این حال، این گوشی در طول آزمایشات بسیار داغ بود..

حال، برای کاربرانی که دارای مدل های آیفون ۱۵ پرو یا پرو مکس هستند توصیه شده است تا  هنگام رانندگی  با خودروهای  بی ام و از شارژ بی سیم در خودرو خودداری کنند. در حال حاضر، به نظر نمی رسد که مدل پایه مشکل مشابهی داشته باشد، اما به هر حال باید مواظب چنین عواقبی بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.