مشخصات کلیدی و طراحی اینفینیکس Zero 30 5G فاش شد.

مشخصات کلیدی و طراحی اینفینیکس Zero 30 5G فاش شد.

به تازگی به شکل ناگهانی تصاویر مهمی مرتبط با شرکت Infinix منتشر شد که دستگاه جدید اینفینیکس Zero 30 5G را همراه با نمایشگر ناچ دار و دوربین سه گانه نشان می داد .اخیرا نیز این شرکت این اطلاعات را کاملا تایید کرد و نسبت به این موضوع یک صفحه تیزر در وب‌سایت رسمی هندی خود باز کرد، چند مشخصات مهم دیگری را در داخل این تیزر معرفی کرد.

اینفینیکس Zero 30 5G

مشخصات اینفینیکس Zero 30 5G

در این ویدیو معرفی اینفینیکس Zero 30 5G را در رنگ جدیدی به نام Rome Green می بینیم که دارای پشتی چرم گیاهی است، و یک مدل دیگر همراه آن معرفی شد که Ora Gold نام دارد و دارای پشت شیشه ای است.

علاوه بر این، این شرکت بیان کرد که اینفینیکس Zero 30 5G دارای صفحه نمایش ۶.۷۸ اینچی AMOLED با حداکثر روشنایی ۹۵۰ نیت، پوشش ۱۰۰٪ DCI-P3 و روشنایی ۲۱۶۰ PWM خواهد بود. صفحه نمایش با Gorilla Glass 5. نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز و نرخ نمونه برداری دستی ۳۶۰ هرتز محافظت می شود.

اینفینیکس Zero 30 5G

هنوز اطلاعات قطعی در مورد بخش دوربین منتشر نشده است، اما این شرکت تأیید کرده است که دوربین جلو از یک سنسور ۵۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کند که می‌تواند ویدیوهای ۴K 60 فریم بر ثانیه ضبط کند. این برند ادعا می کند که این اولین دوربین ۵۰ مگاپیکسلی ۴K 60 FPS هند است. این دستگاه ۷.۹ میلی متر ضخامت خواهد داشت و این شرکت قول داده است که اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی هوشمند در وب سایت خود در ۲۵، ۲۸ و ۳۰ آگوست منتشر کند ولی هنوز تاریخ عرضه را اعلام نکرده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.