گواهی FCC مشخصات وان پلاس نورد بادز ۲ را منتشر کرد

طراحی و اطلاعات ظرفیت باتری در دسترس قرار گرفت

گواهی FCC مشخصات وان پلاس نورد بادز ۲ را منتشر کرد

هدفون نورد بادز ۲ شرکت وان پلاس به عنوان جانشین وان پلاس نورد بادز که سال گذشته معرفی شده بود، روانه بازار خواهد شد. امروز این دستگاه در گواهی FCC ظاهر شده است که مشخصات اصلی دستگاه به همراه طراحی کلی آنرا در دسترس قرار می‌دهد. این هدفون پریمیوم وان پلاس، علاوه بر این گواهی در دیگر سایت های معتبر همچون IMDA و CQC و BIS و Bluetooth SIG مشاهده شده است.

تمامی این گواهی ها حاکی از رونمایی این هدفون بی‌سیم در روز های آینده است. هدفون OnePlus Nord Buds 2 با شماره مدل E508A در گواهی FCC مشاهده شده است. طبق گزارش های منتشر شده، امکان اینکه این محصول با عنوان OnePlus Buds Ace در بازار های جهانی نیز عرضه شود، وجود دارد.

ابعاد این کیس این هدفون ۲۲.۲۷ در ۹.۲۹ در ۰.۱۱ میلی‌متر است و به نظر دارای طراحی ظریف و باریک خواهد بود. در قسمت پشت کیس شارژ این هدفون شاهد قرارگیری درگاه USB-C برای شارژ کردن هستیم. علاوه بر آن، داخل هدفون یک دکمه برای همگام سازی هدفون ها با دستگاه مورد نظر قرار گرفته است.

مشخصات وان پلاس نورد بادز ۲

مشخصات وان پلاس نورد بادز 2

به احتمال زیاد در قسمت سر هدفون ها سیلیکونی خواهد بود اما به طور کامل مشخص نیست که ساقه های هدفون بلند یا داخل گوش طراحی خواهند شد. طبق اطلاعات منتشر شده توسط FCC، کیس شارژ وان پلاس نورد بادز ۲ دارای ظرفیت ۴۸۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود. هر گوش هدفون ها نیز دارای باتری ۴۱ میلی‌آمپر ساعتی خواهند بود که عمر باتری نسبتا خوبی ارائه خواهد کرد.

هدفون جدید وان پلاس به احتمال زیاد با قابلیت پشتیبانی از سرعت شارژ ۴.۵ واتی عرضه خواهد شد. همچنین طبق اطلاعات ثبت شده در سایت گواهی بلوتوث SIG، شاهد بهره‌گیری از بلوتوث نسخه ۵.۳ خواهیم بود. به غیر از اطلاعات به دست آمده، هنوز مشخصات کاملی مانند قیمت و طراحی کلی دستگاه در دسترس نیست و انتظار می‌رود در روز های آینده، اطلاعات کاملی به دست بیاوریم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.