مشخصات مهمی از شیائومی ۱۳T Pro منتشر شد

مشخصات مهمی از شیائومی ۱۳T Pro منتشر شد

اخیار طی رویداد هایی که شرکت های بزرگ در کشور های مختلف برگزار کردند، شرکت Xiaomi نیز آماده شده است تا شیائومی ۱۳T و شیائومی ۱۳T Pro را عرضه کند. هر دو دستگاه در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد. مشخصات و قیمت این دو گوشی چند هفته پیش توسط منبع Snoopytech منتشر شدند. همچنین، چند روز پیش در رویداد IMDA اطلاعات مهمی در مورد این دستگاه ها ارائه کرده است.

شیائومی 13T Pro

مشخصات مهم شیائومی ۱۳T Pro

لیست اطلاعات NBTC طی یک خبری یک دستگاه با شماره مدل ۲۳۰۷۸PND5G نشان می دهد که  وجود دستگاه به نام شیائومی ۱۳T Pro را تایید می کند. افشای اطلاعات قبلی حاکی از آن است که این دستگاه دارای صفحه نمایش AMOLED 144 هرتزی خواهد بود، و همراه با پردازنده ۴ نانومتری عرضه می شود.

انتظار می رود تا شیائومی ۱۳T Pro همراه با ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی عرضه شود. این گوشی هوشمند روی اندروید ۱۳ با رابط کاربری MIUI 14 ارائه می شود. این دستگاه دارای تنظیمات دوربین لایکا و یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی باشد که ممکن است از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی کند. تا جایی که به راه اندازی مربوط می شود، انتظار می رود این دستگاه در هفته اول سپتامبر عرضه شود. این گوشی می تواند با قیمت ۷۹۹ پوند به فروش برسد.

شیائومی 13T Pro

همراه با شیائومی ۱۳T Pro این شرکت روی مدل ۱۳T نیز برنامه ریزی کرده است و انتظار داریم تا این دستگاه دارای صفحه نمایش AMOLED 144 هرتزی و چیپست ۴ نانومتری باشد. این محصول می تواند دارای ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی باشد. اطلاعات موجود نشان می دهد که ۱۳T دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۶۷ واتی می باشد و به احتمال زیاد در هفته اول سپتامبر با قیمتی معادل ۵۹۹ پوند عرضه می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.