مشخصات صفحه نمایش گوگل پیکسل فولد قبل از رونمایی فاش شد

در سطح پرچمداران تاشو

مشخصات صفحه نمایش گوگل پیکسل فولد قبل از رونمایی فاش شد

طبق شایعات منتشر شده، گوگل یک گوشی هوشمند تاشو برای سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی کرده و بنا بر گزارش ها، گوگل پیکسل فولد نامیده می‌شود. بر اساس اطلاعات فاش شده، این گوشی دارای طراحی مشابه گوشی تاشو اوپو فایند N خواهد بود و از تراشه انحصاری تنسور قدرت خواهد گرفت. امروز یک گزارش جدید درمورد این گوشی تاشو منتشر شده است که ویژگی های صفحه نمایش آنرا به نمایش می‌گذارد.

اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد این دستگاه مجهز به یک ماژول دوربین سه‌گانه با لنز های مجزا خواهد بود. یک سنسور ۶۴ مگاپیکسل سونی IMX787 و یک سنسور ۱۲ مگاپیکسل اولتراواید سونی IMX386 به همراه سنسور تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی برای این محصول در نظر گرفته شده است. همچنین گفته می‌شود دوربین سلفی این گوشی مجهز به سنسور ۸ مگاپیکسل واید IMX355 سونی باشد.

به احتمال فراوان شاهد بهره‌گیری از تراشه انحصاری تنسور در ساختار فنی این گوشی تاشو خواهیم بود که عملکرد بسیار متفاوتی ارائه خواهد کرد. همچنین احتمال اینکه گوگل پیکسل فولد از سومین نسخه خانواده تراشه های تنسور پشتیبانی کند نیز وجود دارد. یعنی بجای استفاده از یکی نسخه های معرفی شده، یک تراشه جدید دیگر توسط گوگل این بار روی پیکسل فولد معرفی شود.

مشخصات صفحه نمایش گوگل پیکسل فولد

مشخصات صفحه نمایش گوگل پیکسل فولد

بر اساس گزارش جدید ۹۱Mobiles، هر دو صفحه نمایش این گوشی توسط سامسونگ تامین خواهد شد. صفحه نمایش اصلی گوشی دارای رزولوشن ۱۸۴۰ در ۲۲۰۸ پیکسل خواهد بود و دارای ابعاد ۱۲۳ در ۱۴۸ میلی‌متری خواهد بود. همچنین گفته می‌شود نمایشگر اصلی از حداقل روشنایی ۸۰۰ نیت و حداکثر روشنایی ۱۲۰۰ نیت پشتیبانی خواهد کرد.

یکی از مشکلات گوشی گوگل پیکسل ۷ پرو نیز خالی کردن باتری هنگام استفاده از حداکثر روشنایی نمایشگر است که انتظار می‌رود در این نسخه بهبود داشته باشد. طبق گفته ها انتظار می‌رود نمایشگر اصلی این گوشی تاشو از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز متغیر پشتیبانی کند و به لطف تراشه قدرتمند تنسور و پشتیبانی از هوش مصنوعی، شاهد بهبود عملکرد کلی صفحه نمایش در این نسخه باشیم.

به غیر از اطلاعات ذکر شده، هنوز مشخصاتی درمورد صفحه نمایش دوم و همچنین مشخصات سخت افزاری در دسترس قرار نگرفته است. بر اساس گزارشات منتشر شده، انتظار می‌رود این گوشی بجای امسال در ماه مارس ۲۰۲۳ معرفی شود. گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل هنوز توسط این شرکت تایید نشده و احتمال دارد هفته های آینده شاهد افشا اطلاعات زیادی از این گوشی تاشو باشیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.