مشخصات تبلت ۵G آنر لو رفت: شگفتی جدید در راه

مشخصات تبلت ۵G آنر لو رفت: شگفتی جدید در راه

سال ۲۰۲۴ برای شرکت Honor دوره‌ای خاصی را به همراه داشت، چرا که محصولاتی چون  آنر مجیک وی۲ پروشه دیزاین و مجیک ۶ به تازگی توسط این شرکت در بازار چین معرفی شدند. تا پایان ماه فوریه، در نمایشگاه بعدی فناوری کنگره جهانی موبایل (MWC)  این دستگاه ها به بازار جهانی رونمایی خواهند شد.

در بین این اخبار بعضی های از منابع مثوق ادعا کردند که این شرکت در حال حاظر آماده شده است تا یک تبلت جدید با فناوری ۵G برای بازار چین معرفی کند. در این بخش به اطلاعات کامل مربوط به محصول جدید آنر پرداخته شده است.

آنر

موارد مورد انتظار در مورد تبلت ۵G آنر

مطابق مشخصات ارائه شده توسط منابع این تبلت با فناوری ۵G یک مدل ارزان قیمت مجهز به پردازنده اسنپدراگون خواهد بود. همچنین، در این دستگاه دارای یک صفحه نمایش ۱۲.۱ اینچی ال‌سی‌دی با پشتیبانی از محافظت از چشم و وضوح کوواد اچ‌دی ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل خواهد بود. در ادامه نیز به قابلیت شارژ سریع ۳۵ واتی نیز اشاره می شود.

علاوه براین، مشخصات مهمی از یک تبلت پرچمدار با پشتیبانی از اتصال ماهواره ای نیز درز کرده است اما، با توجه به دلایل نامعلوم منابع نام های اصلی این تبلت ها کاملا مخفی می باشد. آنر به شکل اصلی در تبلت های خود از نام های پد و پد X استفاده می کند. یکی از نمونه های مورد توجه در تاریخ دسامبر ۲۰۲۳ عرضه شد که پد ۹ مجهز به اسنپدراگون نام داشت.

آنر

یک محصول دیگر پد X9 بود که با چیپست اسنپدراگون ۶۸۵ در جولای ۲۰۲۳ در چین معرفی شده بود. این دستگاه در مدل های LTE و Wi-Fi به تنهایی برای بازار بین المللی عرضه شد.

این احتمال وجود دارد که تبلت جدید شرکت آنر یک جایگزین اصلی برای پد X9 باشد. در نتیجه، این امکان وجود دارد که نام تبلت در زمان عرضه به پد X10 تغییر یابد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.