مدیر عامل Honor معتقد است که آیفون ۱۵ انتظارات را برآورده نخواهد کرد

دیدگاه ژائو مینگ در مورد آیفون 15

در ماه سپتامبر، هواوی و اپل هر دو سری جدید گوشی‌های هوشمند خود یعنی Mate 60 و iPhone 15 را معرفی کردند. به طور معمول، سایر برندها از عرضه محصولات خود در ماه سپتامبر اجتناب می‌کردند تا وارد رقابت با اپل نشوند. با این حال، Honor این روند را با معرفی گوشی هوشمند تاشو خود، Honor V Purse، در ۱۹ سپتامبر تغییر داد.

دیدگاه ژائو مینگ در مورد آیفون ۱۵

در مصاحبه اخیر، ژائو مینگ، مدیرعامل Honor، نظرات خود را در مورد سری آیفون ۱۵ به اشتراک گذاشت. مینگ نقش مهم اپل در صنعت گوشی‌های هوشمند را تصدیق کرد اما اظهار داشت که به‌نظر می‌رسد آخرین به‌روزرسانی‌های آیفون تنها پیشرفت‌های تدریجی را ارائه می‌دهند.

او تاکید کرد که بازار امروز، خواهان نوآوری واقعی و فراتر از بهبود عملکرد و دوربین است و بیان کرد که تغییرات آیفون می‌تواند منجر به ناامیدی شود. ژائو مینگ معتقد است که این اتفاق، فرصتی را برای سایر برندهای گوشی‌های هوشمند فراهم می‌کند تا ایده‌های تازه و محصولاتی جذاب را در بازار معرفی کنند.

Honor قصد دارد با گوشی هوشمند تاشو جدید خود، Honor V Purse، در بازار مورد توجه قرار گیرد. آنر این دستگاه خود را از طریق طراحی باریک متمایز کرده است. شایان ذکر است که ضخامت آن کمتر از ۹ میلی متر بوده و آن را به یکی از باریک‌ترین گوشی‌های تاشو موجود تبدیل می‌کند.

Honor V Purse

Honor V Purse همچنین یک ویژگی منحصر به فرد را ارائه می‌دهد و به کاربران این امکان را خواهد داد تا صفحه نمایش خارجی را برای مطابقت با سبک‌های مختلف سفارشی کنند و این ویژگی‌ برای علاقه‌مندان به مد بسیار جذاب خواهد بود.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.