مجیک کیبورد اپل با طراحی بهینه و عملکرد بهتر رونمایی شد

مجیک کیبورد اپل با طراحی بهینه و عملکرد بهتر رونمایی شد

اپل در رویداد جدید خود از کیبورد مجیک رونمایی کرد که نسبت به نسل قبل خود از عملکرد بسیار بهینه و همچنین طراحی جذاب‌تر پشتیبانی می‌کند. این کیبورد از لحاظ طراحی و کارایی نسبت به مدل قبلی خود بسیار بهبود یافته است و در نسخه آیپد پرو m4 مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مجی کیبورد اپل به طور دقیق برای کاربران حرفه‌ای تنظیم و طراحی شده و مدل باز طراحی شده نسخه قبلی نیز به شمار می‌رود. وزن سبک و طراحی نازک از مهم ترین ویژگی های کاربردی این کیبورد محسوب می‌شود. اندازه بزرگتر و پشتیبانی از صفحه لمسی از دیگر ویژگی های بارز و مهم این گجت به شمار می‌رود.

از آنجایی که قبل رویداد انتظار می‌رفت اپل از کیبورد از حنس آلومینیوم استفاده کند، حالا از جنس پلاستیکی استفاده کرده و به جای آن شاهد اضافه شدن دو قابلیت بسیار مهم به مجیک کیبورد اپل اضافه شده است.

قابلیت های مجیک کیبورد اپل

مجیک کیبورد اپل در قسمت بالای خود مجهز به کنترل های کلیدی مانند تنظیم صدا، تنظیم روشنایی و همچنین تنظیم موزیک قرار گرفته است. حتی دکمه Escape نیز در قسمت بالایی نمایشگر مورد استفاده قرار گرفته است که در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه به شمار می‌رود.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این کیبورد، بهبره‌گیری از وزن سبک و همچنین ضخامت بسیار باریکی استفاده می‌کند که واقعا بسیار کاربردی و قابل قبول است. مجیک کیبورد اپل از هفته آینده به طور رسمی به بازار جهانی عرضه خواهد شد و با قیمت نسخه قبلی در بازار به فروش گذاشته خواهد شد. یعنی برای نسخه ۱۱ اینچ از قیمت ۲۹۹ دلار و برای نسخه ۱۳ اینچ از برچسب قیمتی ۳۴۹ دلار بهره‌مند خواهد بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.