مانیتور گیمینگ ردمی G34WQ با نرخ تازه سازی ۱۸۰ هرتز در چین

ردمی G34WQ
مانیتور گیمینگ ردمی G34WQ با نرخ تازه سازی ۱۸۰ هرتز در چین

 

شیائومی مانیتور ردمی G34WQ را معرفی کرده است که اکنون در چین با قیمت راه اندازی ۱۴۹۹ یوان (تقریباً ۲۱۰ دلار) قابل خرید است. این افزوده جدید به بازار مانیتور دارای چندین ویژگی قابل توجه است.

مشخصات مانیتور ردمی G34WQ

ردمی G34WQ دارای یک صفحه نمایش خمیده ۳۴ اینچی است که با انحنای ۱۵۰۰R و نسبت تصویر ۲۱:۹ طراحی شده است. هدف این طراحی ارائه یک تجربه تماشای همه جانبه است که هم برای بازی و هم برای استفاده حرفه ای مناسب است.

این مانیتور مجهز به پنل LCD WQHD (2560 در ۱۴۴۰ پیکسل) است. یکی از نکات کلیدی فروش آن نرخ تازه سازی ۱۸۰ هرتز است که انتقال بصری روان تر را تضمین می کند. این ویژگی، همراه با پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و زمان پاسخگویی ۱ میلی‌ثانیه، به ویژه برای بازی مفید است و باعث کاهش پارگی و تاخیر صفحه‌نمایش می‌شود.

از نظر عملکرد رنگ، ردمی G34WQ 95٪ از طیف رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد و دقت رنگ ΔE<۲ را به دست می آورد. این مشخصات عملکرد قوی در تولید مثل رنگ را نشان می دهد که برای کارهایی که نیاز به دقت رنگ دارند بسیار مهم است.

مانیتور با در نظر گرفتن راحتی کاربر طراحی شده است. این شامل گزینه های قابل تنظیم ارتفاع، چرخش و شیب است و همچنین می تواند بر روی دیوار نصب شود. اضافه شدن یک چراغ RGB LED در پشت یک عنصر زیبایی شناسی را اضافه می کند.

برای اتصال، مجهز به ۲ درگاه DP 1.4 و ۲ x HDMI 2.0 است که انعطاف پذیری را برای تنظیمات مختلف فراهم می کند.

 

قیمت و دسترسی

ردمی G34WQ در ابتدا با قیمت ۱۹۹۹ یوان (حدود ۲۸۰ دلار) در حال حاضر با قیمت کاهش یافته ۱۴۹۹ یوان عرضه می شود. در حال حاضر هیچ خبری از عرضه این مانیتور در بازارهای جهانی به این زودی ها نیست.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.