مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift OLED با نرخ تازه سازی ۲۴۰ هرتز معرفی شد

مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift OLED با نرخ تازه سازی ۲۴۰ هرتز معرفی شد

شرکت ایسوس در خلل رویداد CES 2023 از جدیدترین مانیتور گیمینگ خود رونمایی کرد. این مانیتور دارای مشخصات بسیار ویژه و قابل توجه است که از نظر عملکرد سخت افزاری در بالاترین سطح قرار دارد. این نمایشگر دارای حداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت و پنل ۲.۵K است. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، این دستگاه در تاریخ ۵ ژانویه و در شهر لاس وگاس رونمایی خواهد شد.

طبق ادعای ایسوس، این مانیتور مورد توجه گیمر های زیادی قرار خواهد گرفت و با توجه به اینکه محصولات زیادی در این رده توسط برند های دیگر معرفی خواهد شد، اما ایسوس امیدوار است توجه گیمر های زیادی را به خود جلب کند. رزولوشن این نمایشگر ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل است که زمان پاسخگویی ۰.۰۳ دارد.

مشخصات پنل مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift OLED

مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift OLED

از دیگر ویژگی های جالب این نمایشگر می‌توان به پوشش ۹۹ درصدی DCI-P3 و ۱۳۵ درصد فضای رنگ sRGB اشاره کرد. این نمایشگر دارای کالیبراسیون کارخانه‌ای نیز است که تفاوت رنگی را نزدیک به صفر می‌رساند که قابلیتی جذاب و ویژه برای این محصول به شمار می‌رود.

مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift OLED دارای پوشش میکروبافت ضد تابش نور به همراه هیت سینک سفارشی و همچنین سیستم خنک کنندگی برای مانیتور است. طبق ادعای ایسوس، الگوریتم پیاده سازی شده روی این مانیتور باعث ارائه ولتاژ ثابت به تمام نقاط پنل خواهد شد که نتیجه آن ارائه یک کیفیت تصویر ثابت خواهد بود.

پنل پشتی این مانیتور مجهز به یک RGB سفارشی سازی شده است که از داخل مانیتور قابل تنظیم است. علاوه بر آن، این مانیتور دارای یک پایه قابل تنظیم ارتفاع است که تا ۳۶۰ درجه چرخش دارد. به غیر از اطلاعات به دست آمده، هنوز مشخصات زیادی از این مانیتور به بیرون درز پیدا نکرده و انتظار می‌رود طی رویداد CES 2023، شاهد افشا اطلاعات کامل از این دستگاه باشیم.

ایسوس همیشه قبل از برگزاری رویداد رسمی خود در رویداد CES، برخی ویژگی های محصولات را منتشر می‌کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.