لنوو بخش گوشی های گیمینگ Legion را تعطیل می‌کند

لنوو بخش گوشی های گیمینگ Legion را تعطیل می‌کند

هفته گذشته طی گزارشی که دریافت شد Lenovo خواستار تعطیل کردن بخش تجارت گوشی هوشمند Legion بود. حال، این خبر تایید شده است و سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای به Android Authority این خبر را تایید کرد. این شرکت بخش گوشی های گیمینگ Legion گوشی های گیمینگ Legion را به دلایلی چون تحول تجاری گسترده و ادغام مجموعه بازی های خود این مجموعه متوقف می کند.

گوشی های گیمینگ Legion

مطالب بیان شده درباره گوشی های گیمینگ Legion

یکی از سخنگویان لنوو طی یک سخنرانی بیان کرد که: «لنوو به عنوان پیشرو در دستگاه‌ها و عنوان های بازی، متعهد به پیشبرد بخش بازی از نظر فاکتورها و همچنین تمرکز بر محصولاتی است که می‌تواند بیشترین ارزش را برای جامعه جهانی بازی ارائه کند.»

لنوو در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار با دستگاه Legion Pro وارد بازی گوشی های هوشمند شد. این شرکت همچنین دو محصول Legion Phone Duel 2 را در سال ۲۰۲۱ و Legion Y70 را در آگوست سال گذشته معرفی کرد. گوشی های گیمینگ Legion دارای ویژگی‌های نوآورانه زیادی نسبت به رقبای خود بودند، از جمله دوربین‌های سلفی پاپ‌آپ، فن‌های خنک‌کننده اختصاصی و درگاه‌های شارژ دوگانه که در بیشتر مدل های موجود به سختی مشاهده می شد. مطابق با اطلاعات دریافتی، لنوو برخی از کارگران خود را اخراج کرده است و برخی دیگر به خطوط تجاری مانند بخش تولید تبلت منتقل شده‌اند.

گوشی های گیمینگ Legion

موانعی ایجاد شده برای گوشی های گیمینگ Legion

با عرضه گوشی های گیمینگ Legion، صنعت گوشی های بازی این شرکت را با گوشی های ASUS ROG، سری Nubia Red Magic و گوشی های Black Shark شیائومی وارد رقابت سختی شد. حال به نظر می رسد حتی سری بلک شارک نیز دارای مشکلات متعددی است، اما ایسوس می خواهد ROG Phone 7 جدید را در ۱۳ آوریل در سراسر جهان عرضه کند.

نکته ای که در حال حاظر وجود دارد این است که فاصله بین گوشی های گیمینگ Legion و پرچمداران اصلی از نظر قدرت سخت‌افزاری کمتر شده است و ممکن است مشخصات مشابهی را داشته باشند. همچنین، گوشی های گیمینگ دارای ویژگی هایی خاصی چون دکمه های راه اندازی اختصاصی، سیستم دفع گرما هستند که آنها را متمایز می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.