قیمت گوشی موتورولا Razr 50 اولترا لو رفت

قیمت گوشی موتورولا Razr 50 اولترا لو رفت

موتورولا Razr 40 اولترا در ژوئن سال گذشته عرضه شد و حالا که در ماه می هستیم، به زودی شاهد معرفی نسل بعدی این گوشی یعنی Razr 50 اولترا خواهیم بود. طبق اطلاعات فاش شده از یک فروشگاه ایتالیایی، قیمت این گوشی در اروپا احتمالا ۱۲۰۰ یورو خواهد بود. این رقم در حال حاضر معادل ۱۲۸۸ دلار آمریکاست، اما توجه باشین که قیمت نهایی در آمریکا لزوما همین مقدار نخواهد بود.

نکته جالب اینجاست که قیمت Razr 40 اولترا در زمان عرضه در اروپا هم همین مقدار بود، اما با این تفاوت که این گوشی با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه عرضه میشه، در حالی که Razr 50 اولترا با همان قیمت، ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه رو بهتون ارائه میده که قطعا آپدیت خوشایندی به حساب میاد.

قیمت گوشی موتورولا Razr 50 اولترا لو رفت

احتمالا Razr 50 اولترا در ترکیب های دیگره ای از رم و حافظه هم عرضه خواهد شد. همچنین به نظر میرسه این گوشی در سه رنگ آبی، سبز و رنگ محبوب موتورولا یعنی صورتی کم رنگ (Peach Fuzz) که تاییدیه پنتون رو هم داره، در دسترس باشه.

لیست کامل مشخصات فنی تا به حال درز پیدا نکرده، اما با نزدیک شدن به زمان عرضه، احتمالا به زودی شاهد انتشار این اطلاعات از سمت موتورولا خواهیم بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.