قیمت سری گوگل پیکسل ۷ منتشر شد: یک سوپرایز جدید

عملکرد ایده‌آل گوگل در قیمت گذاری؟

قیمت سری گوگل پیکسل ۷ منتشر شد

شرکت گوگل یک رویداد رسمی برای تاریخ ۷ اکتبر در نظر گرفته است که در این رویداد شاهد رونمایی سری گوگل پیکسل ۷ و همچنین پیکسل واچ خواهیم بود. به نظر می‌رسد تا زمان برگزاری رویداد، هیچ یک از مشخصات سخت افزاری این محصولات پنهان نخواهد ماند و به لطف افشاگران حوزه تکنولوژی، تمامی اطلاعات مربوط به محصولات جدید گوگل در دسترس خواهد بود.

بر اساس گزارش جدید Artem Russakovskii از پلیس اندروید، برخی از تصاویر و اطلاعات مربوط به سری گوگل پیکسل ۷ را در توییتر منتشر کرده است که نشان می‌دهد طراحی کلی دستگاه ها نسبت به نسل قبل تفاوت زیادی نخواهد داشت. بر اساس اطلاعات منتشر شده، گوشی گوگل پیکسل ۷ دارای رنگبندی مشکی، سفید و سبز نئون خواهد بود.

به نظر می‌رسد گوشی گوگل پیکسل ۷ پرو نیز با همان ترکیب رنگی عرضه خواهد شد، اما انتظار داریم جزیره دوربین در نظر گرفته شده برای این گوشی تفاوت هایی نسبت به گوگل پیکسل ۶ پرو داشته باشد. در نسخه قبلی این جزیره دوربین هم رنگ با فریم کناری گوشی ها بود که احتمال دارد در نسل جدید به رنگ کرومی متالیک که جزو رنگ های مورپسند کاربران است، تغییر پیدا کند.

قیمت سری گوگل پیکسل ۷

طبق گزارش های جدید، گوشی پیکسل ۷ با قیمت پایه ۵۹۹ دلار عرضه خواهد شد که قیمتی برابر با گوشی گوگل پیکسل ۶ خواهد داشت. این قیمت به احتمال فراوان برای نسخه پایه ۱۲۸ دلاری در نظر گرفته شده و طبق گزارش Roland Quandt، با پیکربندی ۲۵۶ گیگابایتی نیز عرضه خواهد شد. نسخه پیکسل ۷ پرو نیز با قیمت پایه ۸۹۹ دلار با پیکربندی ۱۲۸ گیگابایت عرضه خواهد شد.

با این قیمت گذاری، گوشی پیکسل ۷ پرو همانند آیفون ۱۴ پلاس خواهد بود که قابلیت های زیادی نسبت به آن ارائه می‌دهد و این می‌توان گوشی اپل را به یک چالش بزرگ دعوت کند. از قابلیت هایی که گوشی گوگل می‌تواند در برابر آیفون ۱۴ پلاس ارائه دهد، می‌توان به دوربین اختصاصی با زوم تله فوتو و صفحه نمایش اولد با نرخ تازه سازی بسیار بالا اشاره کرد.

بر اساس گزارش های اخیر، گوگل چند تخفیف ویژه برای این گوشی ها در نظر گرفته است که با اعمال آنها، قیمت نهایی گوشی ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و گوگل می‌تواند در بازار گوشی های پرچمدار، عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. سری پیکسل ۷ گوگل با تراشه انحصاری تنسور ۲ عرضه خواهند شد که نسبت به نسل قبل ارتقا یافته خواهند بود و از نظر هوش مصنوعی و پردازش داده، عملکرد مناسبی ارائه خواهند کرد. به نظر می‌رسد این سری به غیر تراشه و صفحه نمایش، هیچ تغییراتی نسبت به نسل قبل نخواهد داشت.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع slashgear

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.