قلم هوشمند اپل پنسیل پرو تا دندان مسلح رونمایی شد

قلم هوشمند اپل پنسیل پرو با ویژگی های لمسی رونمایی شد

قلم هوشمند اپل با کلی قابلیت ویژگی حرکتی رونمایی شد که اپل را به یکی از نوآورانه ترین شرکت های حوزه تکنولوژی تبدیل می‌کند. این قلم هوشمند دارای سنسور ژیروسکوپ است که به کاربران قابلیت تنظیم حالت های مختلف به لطف حرکت روی قلم هستند که تابحال شاهد چنین قابلیتی تا به امروز نبودیم.

قلم هوشمند اپل پنسیل پرو به یک موتور لمسی جدید مجهز شده است که قابلیت این را برای کاربران فراهم می‌کند که با یک فشار بسیار کوچک کلی قابلیت بسیار جذاب به ارمغان می‌آورد. با دوبار ضربه زدن به قلم هوشمند، قابلیت Smart Shape به وجود می‌آید.

قلم هوشمند اپل پنسیل پرو تا دندان مسلح رونمایی شد

Apple Pencil Pro اولین گجت هوشمند این شرکت کوپرتینویی به شمار می‌رود که از قابلیت Find My پشتیبانی می‌کند و قابلیت اینکه بتوان با بهره‌گیری از آن قلم گمشده خود را در کمترین زمان ممکن پیدا کرد. قلم هوشمند جدید با تمامی آیپد ها سازگاری کامل خواهد داشت. این قلم هوشمند به وسیله رابط مغناطیسی به فریم کناری آیپد ها متصل می‌شود.

قیمت نهایی این محصول ۱۲۹ دلار خواهد بود و در تمامی بازار های جهانی به صورت همگانی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این موضوع اپل این محصول را از تاریخ ۱۵ می عرضه بازار خواهد کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.