قرارداد شرکت اپل و لیونل مسی برای ارائه سیزن پس رایگان لیگ MLS: همکاری جذاب برای هواداران!

قرارداد شرکت اپل و لیونل مسی برای ارائه سیزن پس رایگان لیگ MLS: همکاری جذاب برای هواداران!

قطعا یکی از بهترین و موفق ترین ورزشکاران تمام دوران لیونل مسی است. دوران پر جام او، پر از لحظات فراموش نشدنی، هواداران فوتبال را در همه جا خوشحال می کند، حتی در لیگ های کمتر شناخته شده ای مانند MLS. اگر از طرفداران فوتبال هستید و خواستار آشنایی با این بازیکن بزرگ را دارید، می توانید به صورت رایگان تمامی دوران فعالیت را در پلتفرم Apple TV تماشا کنید.

Messi Apple-1

ویژگی های رسانه جدید در قرارداد شرکت اپل و لیونل مسی

در حال حاظر اپل مالک حقوق پخش رسانه‌ای MLS است، تماشای بازی های لیونل مسی و سایر باشگاه ها در لیگ، ۱۴.۹۹ دلار در ماه یا ۹۹ دلار برای کل فصل هزینه دارد. با این حال، اگر از صفحه کمپین با استفاده از لینک حساب اینستاگرام مسی بازدید کرده و برای اولین بار ثبت نام کنید، می توانید یک سیزن پس یک ماهه را امتحان کنید. همچنین، تا ۵ آوریل، یک ماه دوره آزمایشی رایگان برای کاربران ارائه می شود.

توجه داشته باشید که تمامی بازی های لیگ در حال حاضر فقط به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی در صورت علاقه قابل دسترسی هستند. همچنین، پس از انقضای دوره آزمایشی رایگان، اعضای اپل تی‌وی پلاس می‌توانند با تخفیف ۱۲.۹۹ دلار در ماه یا ۷۹ دلار در هر فصل از این سرویس استفاده کنند.

Messi Apple-2

ممکن است قرارداد شرکت اپل و لیونل مسی، نسبت به ارائه بازی های لیگ برای کاربران دارای قیمت بالایی باشد. با این وجود، این فرصتی برای تماشای بازیکنان مشهوری است که در جام جهانی، لیگ ۱، لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و حتی توپ طلا پیروز شده اند. اما، درنهایت تصمیم نهایی در دست مخاطب می باشد و نتایج می تواند متفاوت شکل بگیرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.