قاب گوشی Caviar FineWoven برای آیفون با چرم Hermès 

قاب گوشی Caviar FineWoven برای آیفون با چرم Hermès

حدود چند ماه پیش سری آیفون ۱۵ شرکت Apple در رویداد Wanderlust رونمایی شد، در این همایش یک طرح جدید برای جلوگیری از استفاده چرم طبیعی برای قاب های گوشی نیز طرح شد که مورد استقبال همه قرار گرفت. یکی از این شرکت ها Caviar بود که دفتر اصلی آن در  دبی قرار دارد،این شرکت قاب Fine Woven اپل را معرفی کرد و از چرم طبیعی هرمس استفاده کرده است.

Caviar FineWoven

مشخصات قاب Caviar FineWoven

به گفته این شرکت، صنعت‌گرانش پارچه‌ای که روی قاب Caviar FineWoven موجود است با چرم اصل هرمس که در کیف Hermès Birkin نیز استفاده می‌شود، جایگزین کرده‌اند. کیس به روز شده در سه رنگ – نارنجی، آبی و قهوه ای ارائه می شود.

قاب نارنجی ظریف با چرم Hermès Epsom پوشانده شده است، در حالی که قاب های آبی و قهوه ای ظریف با چرم Hermès Togo پوشانده شده اند. همه آنها دارای تاج خاویاری منبت کاری شده از آلیاژ نگین و روکش شده با طلای ۲۴ عیار هستند.

Caviar FineWoven

قاب Caviar FineWoven که توسط Caviar برای آیفون ۱۴ پرو، آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون ۱۵ پرو مکس سفارشی شده است از طریق وب سایت این شرکت ۲۰۶۰ دلار (۱۸۶۵ یورو )، ۲۱۳۰ دلار (۱۹۲۵ یورو ) و ۲ دلار فروخته می شود. آنها همچنین برای iPhone 15 Pro نیز یک قاب خاص با قیمت ۲۱۳۰ دلار (۱۹۲۵ یورو ) نیز در نظر گرفته‌اند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.