قابلیت Dynamic Lighting مایکروسافت در ویندوز ۱۱ برای کنترل آسان RGB معرفی شد

قابلیت Dynamic Lighting مایکروسافت در ویندوز ۱۱ برای کنترل آسان RGB معرفی شد

به تارگی طی خبری که از منابعی دریافت کرده‌ایم، شرکت Microsoft قرار است به زودی قابلیت Dynamic Lighting را در ویندوز ۱۱ راه اندازی کند تا کنترل‌های نور RGB در رایانه های گیمینگ به راحتی صورت بگیرند. این شرکت می‌خواهد تمامی موارد لازم برای کنترل RGB در کامپیوتر ها را به کاربران فراهم کند تا دیگر نیازی به نصب و تهیه نرم افزار های متفاوت برای این موضوع نباشد.

Dynamic Lighting

مشخصات و توضیحاتی در مورد قابلیت Dynamic Lighting

رابط تنظیمات موجود در ویندوز ۱۱ شامل تنظیماتی برای روشنایی صفحه نمایش، جلوه های نور و طرح رنگ است، همچنین یک ویژگی خاص برای رنگ نور پس زمینه ویندوز نیز وجود دارد که در آن با سخت افزار شما مطابقت دهی ایجاد می شود.

منابعی از شرکت مایکروسافت در پستی خبری در وب‌سایت Windows Developer بیان کردند که لوازم جانبی با قابلیت RGB در حال افزایش هستند و می‌توانند انرژی و احساس را به تجربه رایانه شخصی بیافزایند و بسیاری از این لوازم جانبی به برنامه‌ها و ادغام‌های شخص ثالث وابسته هستند که به ندرت دیده می‌شوند.

در حال حاظر، تمامی کاربران می‌توانند در نسخه‌های جدیدتر ویندوز ۱۱ به Dynamic Lighting دسترسی داشته باشند، اما بسیاری از منابع توصیه می کنند که به همین زودی از این قابلیت استفاده نکنند. دلیل این توجیه بدین خاطر است که این قابلیت به تازگی ارائه شده است و ممکن است در بعضی از دستگاه ها موجب ایراد ها و مشکلات در بخش باتری و انرژی دهی شوند و به همین دلیل باید منتظر باشیم تا نسخه های بروزتری از این نسخه ارائه شود.

Dynamic Lighting

با این حال، هنوز مایکروسافت هنوز به طور رسمی هیج خبری از روند ارائه Dynamic Lighting در ویندوز ۱۱ را اعلام نکرده است. ولی این شرکت در حال کار بر روی برخی از ویژگی های آزمایشی است که در به روز رسانی اصلی ویندوز ۱۱ در اواخر سال جاری ظاهر خواهند شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.