اپل ممکن است سیستم عامل iOS 17 را با برخی از ویژگی های مورد انتظار منتشر کند

اپل ممکن است سیستم عامل iOS 17 را با برخی از ویژگی های مورد انتظار منتشر کند

Apple مدتی است که روی نسخه جدیدی از سیستم رابط کاربری iOS کار می کند. انتظار می‌رود iOS 17 اواخر امسال عرضه شود و به نظر می‌رسد که شامل برخی از ویژگی‌های خاص است که بسیاری کاربران  منتظر آنها بودند.

iOS 17

ویژگی های سیستم عامل iOS 17

اخیرا آقای مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On اطلاعاتی را منتشر کرده است. تاکنون این شرکت، در حال آماده شدن برای عرضه یک نسخه نرم افزاری بزرگ جدید برای گوشی های هوشمند خود در ژوئن ۲۰۲۳ است. انتظار بیشتر کاربران بر این پایه بود که بعد از آپدیت iOS 17 تغییرات بیشتری را نسبت به نرم افزارهای نسل قبل در گوشی های همراه اپل ایجاد خواهد شد. اما حالا ممکن در آخرین مرحله توسعه استراتژی این آپدیت به سرانجام نرسد.

حال، جدا از رفع عملکرد و کارایی این آپدیت، اکنون با تعدادی از ویژگی های آن آشنا می شویم. کاربران منتظر هستند در بخش هایی مانند تجربه CarPlay به‌روزرسانی‌شده، ارتقای سیری، پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث و فروشگاه‌های برنامه جایگزین، پشتیبانی از هدست‌های واقعیت ترکیبی تغییرات بزرگی صورت بگیرد.

ویژگی های سیستم عامل iOS 17

به عبارت دیگر، جدا از بحث های گذشته ممکن است طی این رویداد ویژگی های گسترده‌ای برای کاربران ایجاد شود. انتظار می رود که iOS 17 در ماه ژوئن در WWDC 2023 رونمایی شود. تمامی اطلاعات مربوط به این موضوع بر این پایه بود ولی ممکن است شرکت اپل طی روز های آتی اخبارهای جدیدی را مربوط به این آپدیت منتشر کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.