قابلیت داینامیک آیلند اپل در گوشی های اندرویدی؟!

با یک نرم افزار ثالث

اپل بلاخره بعد از مدت ها انتظار، تغییرات مورد نظر خود را بر روی سری جدید آیفون ها پیاده سازی کرد و دوربین سلفی نسخه های پرو این شرکت، با ناچ کپسولی شکل معرفی شد. این ناچ دارای دوربین سلفی و سنسور فیس آیدی است که اپل آنرا جزیره پویا می‌نامد. این جزیره پویا برای نشان دادن اعلانات و برخی نوتیفیکشن ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از آنجایی که اکثر گوشی های هوشمند موجود در بازار مبتنی بر سیستم عامل اندروید هستند، توسعه دهندگان این سیستم عامل به فکر بهره‌گیری از این قابلیت برای گوشی اندروید شدند. بلاخره یکی از توسعه دهندگان اندروید با ارائه یک نرم افزار ثالث، قابلیت داینامیک آیلند اپل را به گوشی های اندرویدی آورده است.

اپلیکیشن DynamicSpot توسط Jawomo توسعه یافته و همانند داینامیک آیلند اپل عمل می‌کند. این نرم افزار دارای قابلیت های مختلف برای استفاده از ویژگی های آن است. به لطف این نرم افزار، کاربر می‌تواند اندازه و تعداد نوتفیکیشن هایی که برای آن ارسال می‌شود را داخل آن قرار دهد. در حال حاضر نرم افزار DynamicSpot، به صورت رایگان و پولی در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

قابلیت داینامیک آیلند اپل در گوشی های اندرویدی

به لطف سفارشی سازی داخل این نرم افزار، قابلیت اضافه کردن اعلانات مختلف به جزیره پویا وجود دارد و حتی اندازه کپسول اعلانات از داخل نرم افزار قابل ادیت و سفارش سازی است. این نرم افزار قابلیت نمایش دو اعلان به صورت همزمان را دارد که یکی از آنها داخل کپسول نمایش داده می‌شود و دیگری به صورت اعلان معمولی برای کاربر نمایش داده می‌شود.

همانطور که گفته شد، این نرم افزار به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی قابل دانلود است و اگر به دنبال استفاده از قابلیت های زیاد این برنامه هستید، می‌توانید با پرداخت ۴.۹۹ دلار نسخه حرفه‌ای آنرا دریافت کنید. البته در نسخه پرو تفاوت های زیادی به کار رفته است که به نظر می‌رسد هزینه کردن برای آن منطقی است.

تا زمانی که توسعه دهندگان اندروید اقدام به استفاده از این ویژگی در گوشی های هوشمند باشند، این نرم افزار بهترین گزینه است که بتوانید از قابلیت داینامیک آیلند اپل در گوشی های اندرویدی استفاده کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.