گزارش: فیلمبرداری ارتقا یافته گلکسی S23 اولترا نسبت به نسل قبل

فیلمبرداری ارتقا یافته گلکسی S23 اولترا نسبت به نسل قبل

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از جدیدترین پرچمداران خود در اوایل ماه فوریه است. با این حال، اطلاعات زیادی مانند رندر، مشخصات کامل و حتی قیمت پایه نسخه های سری گلکسی S23 به بیرون منتشر شده است.

افشاگر مشهور، Ice Universe جزئیات جدیدی درمورد دوربین گلکسی S23 اولترا به بیرون منتشر کرده است که گویای بهبود چشمگیر نسبت به نسل قبل است. طبق ادعای این افشاگر، گلکسی S23 اولترا در حالت فیلمبرداری پرتره، قادر به ضبط ویدیو با کیفیت ۴K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد بود. این در حالی است که نسخه قبلی این دستگاه در این حالت، فقط با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل فیلمبرداری می‌کرد.

ویژگی فیلمبرداری ارتقا یافته گلکسی S23 اولترا

همچنین گفته می‌شود، جداسازی سوژه از پس‌زمینه در دوربین گلکسی S23 اولترا با جزئیات بیشتری انجام می‌گیرد و انتظار می‌رود حالت عکاسی پرتره و بوکه نیز در این نسخه ارتقا قابل توجهی نسبت به نسل قبل داشته باشد. یکی از معظل های سری گلکسی S22، داغ کردن گوشی هنگام فیلمبرداری بلند مدت بود که طبق ادعای Ice Universe، این مشکل نیز در سری گلکسی S23 به طور کامل برطرف خواهد شد.

فیلمبرداری ارتقا یافته گلکسی S23 اولترا 

سامسونگ به لطف استفاده از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسل ISOCELL HP2، عملکرد بهبودیافته ای نسبت به نسل قبل ارائه خواهد کرد. همچنین گلکسی S23 اولترا قابلیت فیلمبرداری ۸K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد داشت. همچنین کیفیت فیلمبرداری ۴K با سرعت ۶۰ و ۳۰ فریم بر ثانیه از دیگر ویژگی های کارآمد این گوشی در بخش دوربین خواهد بود.

درمورد قیمت گذاری هم می‌توان گفت، سامسونگ برای نسخه پایه از برچسب قیمتی ۸۰۰ دلار استفاده خواهد کرد. همچنین نسخه پلاس دارای قیمت پایه ۱۰۰۰ دلار و مدل اولترا نیز با برچسب قیمتی ۱۲۰۰ دلار معرفی خواهد شد. هر سه مدل با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ عرضه خواهند شد که جزو قدرتمندترین تراشه های موجود در بازار گوشی های هوشمند است.

نظر شما درمورد نسل جدید گوشی های سامسونگ چیست؟

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena sparrowsnews

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.