سطح جدید جستجو در وب با پیکسل ۸ و ۸ پرو: فناوری Circle To Search

قابلیت های سامسونگ در گوگل!!!

سطح جدید جستجو در وب با پیکسل ۸ و ۸ پرو: فناوری Circle To Search

یکی از ویژگی هایی که شرکت Samsung در رویداد جدید برای سری گلکسی S24 خود عرضه کرد، ویژگی Circle to Search بود. اما حالا طی خبرهای دریافتی، گوگل ادعا کرد که در همایش پیکسل دراپ این ویژگی کاملا در دسترس خواهد بود. بدین شکل ویژگی اصلی جستجو در تصاویر سری گلکسی اکنون در گوشی های پرچمدار پیکسل ۸ و ۸ پرو این شرکت در دسترس است.

Circle To Search

قابلیت های Circle To Search در پیکسل ۸

علاوه براین، چندین کاربر در پلتفرم “ردیت” بیان کردند که در دستگاه های پیکسل خود دارای این به روز رسانی جدید هستند . همچنین، این موضوع نیز وجود دارد که هیچ به‌روزرسانی سیستم‌افزاری توسط گوگل تابحال منتشر نشده است. به نظر می رسد این ویژگی یک سوئیچ سمت سرور باشد زیرا به شکل آی‌پی های مشخص ارسال می شود.

همه کاربران می توانند به سادگی با حلقه کشیدن یا برجسته کردن، خط زدن، یا ضربه زدن روی موارد روی صفحه نمایش نتایج جستجوی خاص را جستجو کنند. همچنین، گوگل در پست وبلاگی خود نشان داد که Circle To Search می تواند پرس و جوهایی از مواردی که در رسانه های اجتماعی دیده می شود را حل کند تا درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کند.

Circle To Search

یکی دیگر از موارد مورد توجه، مقایسه آسان گزینه های دو رستوران با برجسته کردن یکی از نام ها هنگام ارسال پیامک و بدون نیاز به ترک صفحه است. این موضوع هم قابل ذکر است که هیچ پیامی مبتنی بر دریافت این فناوری در دستگاه‌های پیکسل ارسال نمی شود.

فناوری Circle To Search فرآیند جستجوی موارد خاص در محتوای بصری را بسیار ساده می کند. در بخش های نیازمندی به انتقال اسکرین شات و تصویر به برنامه گوگل مشکلات را برطرف می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.