فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون بدون باز کردن جعبه دستگاه: قابلیت های عجیب!

فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون بدون باز کردن جعبه دستگاه: قابلیت های عجیب!

همان طور که در مطالب گذشته بیان کرده بودیم، سری جدید آیفون ۱۶، در ماه سپتامبر سال جدید با قابلیت های خاص عرضه می شود. اما قبل از معرفی، Apple در حال توسعه یک سیستم عجیب است که کاربران می توانند تا آیفون خود را به صورت بی سیم و بدون باز کردن جعبه آپدیت کنند. در نتیجه، دستگاه مورد نظر از پیش با جدیدترین نسخه ارائه می شود.

به گفته تحلیلگران، فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون، قابلیت های مگ سیف را با ابزارهای بی‌سیم ترکیب می‌کند. در نهایت کاربران این امکان را دارند تا دستگاه را بدون باز کردن جعبه آپدیت کنند. همچنین، ادعا شد که این تکنولوژی از ماه آینده توسط این شرکت پیاده سازی می شود و تا اوایل تابستان در هر فروشگاه اپل در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون

ویژگی های فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون

البته به نظر می رسد که عرضه Presto قبل از آیفون ۱۶ صورت می گیرد. همچنین، مدل های قبلی نیز می توانند به صورت بی سیم به جدیدترین نسخه در جعبه ارتقا یابند. جزئیات مهم این فناوری اولین بار، سال گذشته به عنوان یک دستگاه پد مانند توصیف شد که می تواند با قرار دادن یک جعبه، سیستم عامل را ارتقا بدهد.

روش کار فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون بدین شکل است: دستگاه موجود در جعبه را روشن می کند، نرم افزار را به جدیدترین نسخه ارتقا می دهد و سپس دوباره خاموش می شود. از آنجایی که این فناوری مبتنی بر مگ سیف است، باید فقط با مدل سازگار باشد زیرا هیچ دستگاه دیگری چنین مکانیزمی ندارد. اگرچه فناوری شارژ وایرلس اپل در مک بوک ها نیز وجوذ دارد، اما به طور قابل توجهی متفاوت از آیفون ها پیاده سازی شده است.

فناوری جدید Presto برای به‌روزرسانی iOS آیفون

این حرکت اپل، ایجاد راه حل برای توقف فروش مدل‌های آیفون با نرم‌افزارهای قدیمی بود. در حال حاضر، مشتریان باید پس از دریافت مدل های جدید، به صورت دستی به آخرین نسخه به روز رسانی کنند. همچنین، یکی از نکات مثبت این فناوری رفع باگ ها است که قبل از عرضه محصول کاملا انجام می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.