اپل تریلر فصل‌های جدید Severance و Silo را منتشر کرد

اپل تریلر فصل‌های جدید Severance و Silo را منتشر کرد

در رویداد WWDC 2024 اپل، نگاهی اجمالی به آینده Apple TV+ ارائه شد و خبرهای هیجان‌انگیزی برای طرفداران دو سریال علمی تخیلی محبوب، Severance و Silo به ارمغان آمد. اگرچه تریلرها کوتاه بودند، اما اولین تصاویر رسمی از فصل‌های دوم هر دو سریال را به نمایش گذاشتند و طرفداران را برای بازگشت به این دنیای جذاب هیجان‌زده کردند.

فصل‌های جدید Severance و Silo

فصل اول Severance در آگوست ۲۰۲۲ با تحسین منتقدان و تماشاگران به پایان رسید و داستان اداری دلهره‌آور آن در Lumon Industries، جایی که کارمندان خاطرات خود را بین محل کار و زندگی شخصی تقسیم می‌کنند، مورد تحسین قرار گرفت. فصل دوم این سریال از زمان اعلام تمدید در حال ساخت بوده است، اما تاکنون جزئیات زیادی از داستان آن فاش نشده است.

فصل‌های جدید Severance و Silo

Silo، که در دنیای پسا آخرالزمانی ویران شده‌ای روایت می‌شود، در ماه می ۲۰۲۳ به پایان فصل اول خود رسید. این سریال به خاطر داستان گیرا و جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌اش مورد تحسین قرار گرفت. فصل دوم Silo نیز در حال ساخت است، اما تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است.

علاوه بر Severance و Silo، تریلر Apple TV+ شامل نگاهی کوتاه به فصل‌های جدید سریال‌های محبوب دیگر از جمله Shrinking، Slow Horses و Pachinko بود. Pachinko اولین بار در آگوست ۲۰۲۲ پخش شد و داستان حماسی یک خانواده کره‌ای را در طول نسل‌ها روایت می‌کند.

با وجود اینکه جزئیات کمی منتشر شده است، تأیید فصل‌های جدید Severance و Silo خبر هیجان‌انگیزی برای طرفداران این سریال‌های علمی تخیلی جذاب است. به نظر می‌رسد که Apple به سرمایه‌گذاری در محتوای باکیفیت خود ادامه می‌دهد و آینده روشنی برای این سرویس استریم در نظر گرفته شده است.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع theverge

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.